Vliegshow koninginnedag .

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wij ( MVC Pegasus) organiseren ook dit jaar weer een vliegshow.
Wil je meer weten of heb je een mooie kist om mee te vliegen! mail mij, en kijk ook even op onze site. Modelvliegclub Pegasus

Groet Jan.




MVC Pegasus
Opgericht 1979
Aangesloten bij de K.N.V.v.L.
Giro nr. 8529506
Ingeschreven bij de K.v.K. onder nr. V624473
Vliegterrein gelegen aan de Elsenburg, gem. Enkhuizen


PERSBERICHT MODELVLIEGSHOW MVC PEGASUS
KONINGINNEDAG 2008

Modelvliegclub Pegasus, de enige modelvliegclub in Oostelijk West-Friesland, houdt ook dit jaar weer een wervelende show met radiobestuurde vliegtuigen en helikopters! Het evenement zal op Koninginnedag, Woensdag 30 april, plaats vinden op de vlieglocatie langs de Elsenburg te Enkhuizen (1602 DC), tussen het Streekbos en Andijk/Oosterdijk. De aanvang is om 12:00 uur en bij goed weer eindigen we om ongeveer 17:00. Mensen die dit schitterende gebeuren willen bezoeken worden door middel van bewegwijzering naar de juiste plaats gewezen.

Al vele malen heeft Pegasus deze publiekstrekker op Koninginnedag gehouden. De organisatoren zijn elk jaar weer blij verrast over de opkomst van belangstellenden. Het is dan ook een uitgelezen gelegenheid om met het hele gezin naar toe te gaan. Het biedt kijkplezier voor jong en oud, voor technisch geïnteresseerden en voor mensen die gewoon van gezelligheid houden. Ook aan de inwendige mens is gedacht; koffie, frisdrank, broodjes worst en andere versnaperingen zijn op het veld verkrijgbaar.

Tijdens de show zullen de vele facetten van de modelvliegsport aan de orde komen. Deze sport heeft voor ieder wat wils. Modellen kunnen worden gebouwd van ambachtelijk balsahout en spanfolie tot aan met zogenaamde glasvezel versterkte kunststoffen. De modellen worden aangedreven door fluisterstille elektromotoren, twee- en viertakt verbrandingsmotoren of krachtige benzinemotoren, zelfs turbinemotoren behoren tot de mogelijkheden. Op de show kan een grote variatie aan modellen worden bewonderd: WOII schaalmodellen, zwevers, fantasiemodellen, stunt modellen, helikopters en nog veel meer.


Zoals gezegd kan het publiek op Koninginnedag deze boeiende sport van dichtbij meemaken. Natuurlijk is de toegang gratis. De organisatie ziet daarom deze dag weer met vertrouwen tegemoet. Iedereen is van harte welkom bij Modelvliegclub Pegasus tussen 12.00 en 17:00 uur. Onze leden staan u graag te woord om u meer te vertellen over deze boeiende hobby.

Graag tot ziens op Koninginnedag!
 
Het zelfde bericht niet meerdere keren posten in verschillende forums aub. Hierdoor onstaan er parallel lopende discussie over het zelfde onderwerp.

Hier verder.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top