welke drone kopen

goedenavond
ik ben sinds vandaag nieuw op dit forum \
ik zal me even voorstellen ik ben mike 25 jaar oud
ik werk fulltime als auto reconditioner schade herstel fotografie lakverzegeling
verder woon ik nog thuis bij mijn ouders en ben ik een echte levensgenieter
ik ga graag opstap :beer: ik doe aan skaten en ben regelmatig in de sportschool te vinden :thumbsup:

mijn verleden in de modelbouw is wel aanwezig en blijft altijd kriebelen
vroeger ben ik begonnen met een nitro auto om precies te zijn een tamya tnx 5.2r
dit was elke dag afstellen erg weersgevoelig deze heb ik dus ook snel weer verkocht
daarna ben ik overgestapt op het wat serieuzere werk het werd een fg marder met een 26cc zenoah motor met een mooie spectrum zender deze auto heb ik 5 jaar in mijn bezit gehad en was uiteindelijk full alu
deze auto kon ik verkopen voor een mooie prijs en heb dit dus ook gedaan daarna heb ik een tijdje niks gehad maar het begon toch weer te kriebelen en heb toen een hpi bullet st flux gekocht met 3 accus van 5000 Mah hier rijd ik nog met veel plezier me :thumbsup:


nu komt eigenlijk mijn vraag waardoor ik me aangemeld heb op dit forum
ik zie en hoor de laatste tijd veel over drones ik heb hier zelf ook al verschillende malen me gevlogen en ik vind het erg leuk om te doen

nu wil ik graag zelf een drone aanschaffen maar ik ben nog helemaal nieuw in dit wereldje ik heb natuurlijk wel op internet rond gekeken maar ik zie zo veel verschillende merken drones dat ik door de bomen het bos niet meer zie haha

nu is mijn vraag natuurlijk aan jullie wat is een goed merk drone om te kopen ik wil geen rotzooi en geef dan liever wat meer centjes uit aan iets wat goed is en waar ik plezier aan kan beleven dat dat ik iets ga kopen en vervolgens sta te vloeken als ik wil gaan vliegen

mijn eisen zijn
een profesionale drone / goede drone prijs kwaliteit merk aanrader ?
een drone met een goede camera waar ik me kan filmen en foto's kan maken
een drone met bijbehorende zender
complete set accu + lader
verder +- 800-1000 €

ik kom op internet veel het merk DJI tegen wat is jullie mening hier over ? \

verder ben ik op pkracing de Chroma w/ 3 Axis Gimbal Go-Pro Hero 4, ST10+ tegen gekomen wat is jullie mening over deze drone ? / merk ?

verder zou ik nog willen vragen voor goede winkles waar ik een drone zou kunnen aanschaffen
ik ben enkel bekend bij PKracing
het zijn een hoop vragen ik hoor graag van jullie alvast erg bedankt groetjes mike
 
Evert dankjewel voor deze extra informatie ik zal dit zeker door nemen wil geen overlast veroorzaken met de DJI. Ik heb eigenlijk wel meteen een vraagje ik heb gisteren mijn eerste vlucht gemaakt ging allemaal goed. Alleen de DJI Go ap gaf bij het verbinden met de drone een melding dat er een firmware update noodzakelijk was dit heb ik ook netjes gedaan volgens het instructie filmpje op DJI.com. De drone heeft nu firmware versie v1.9.60. Enkel zou ik nu ook de controller moeten updaten via de DJI go ap alleen voor de controller is er geen firmware beschikbaar lijkt wel de controller is nu voorzien van firmware 1.6 dacht ik. Moet de controller ook niet gewoon v1.9.60 hebben ?
 
Helaas kan ik je niet van dienst zijn, mijn kennis omtrent een Phantom is nul.

De laatste tijd maak ik mij nogal druk om de (bewuste) onwetendheid van aspirant (multirotor) vliegers over de geldende regels. Mijn bemoeienis in de vorm van enkele links geven wordt niet door iedereen gewaardeerd. Forumlid Murat is van de week duidelijk geworden dat er regels waren toen hij een proces verbaal aan zijn broek kreeg.
Mijn intentie is alleen het bevorderen dat het groeiend leger wildvliegers kennis krijgt van door de overheid opgestelde regels en de gevolgen daarvan.
 
Back
Top