Even op een rijtje zetten.
Ik wil niet zeggen dat dit de beste setup is, het is gewoon om iets in beeld te krijgen
EBM-850 Borstelloze Motor 3800KV 29,50 euro
17A Basic Brushless ESC 22,50 euro
LiPo 7.4V 2200MAH (10C) 28,50 euro
Alles samen dus 80,5 euro.
Dit is een setup, waarmee je dus redelijke snelheid hebt, maar ook je 10 minuten vliegtijd haald. Ik heb even geteld dat de motor 17A trekt, wat de regelaar dus aankan. Wat de motor precies zal trekken kan ik je niet vertellen, want ik ken hem niet. Moet je misschien opzoeken bij de fabrikant.
Het 2200mAh accu heb je nodig, want anders heb je te weinig stroom bij je om 10 minuten te vliegen.
Wil je een snellere setup, dat kan. Maar dan gaat de stroom omhoog. Wat dus als gevolg heeft, een duurdere regelaar. En duurdere lipo accu's. Want als je dan nog steeds 10 minuten wilt vliegen, moet die lipo meer stroom kunnen vasthouden. En dat maakt het dus ook weer duurder.
Het is dus maar net wat je wilt. Maar je ziet al, deze setup is al 10 euro boven je budget. En wil je dus nog harder, dan stijgt dat bedrag alleen maar.
NOGMAALS, ik ken deze motoren niet, en weet ook niet wat ze presteren, dus of het de geschikte setup voor een microfan is weet ik niet.
Maar ik wilde je gewoon het totaal laten zien, van een redelijk heet motortje, met regelaar en lipo accu. Dat je dan eigenlijk net boven je budget zit
Alle spullen en prijzen zijn van
http://www.rctechnics.nl/ afgehaald