Zoek een beginner RC auto voor driften.

Hey allemaal,

Ik wil graag een RC auto aanschaffen voor het driften, alleen heb ik er totaal geen verstand van, welke goed is en wat iets voor beginners is. Ik heb een Tamiya tt01 gevonden, maar heb totaal geen idee of dit wel iets voor mij is. Hoor graag adviezen en tips.

Alvast bedankt.

Mvgr,
Kemal
 
De TT01 is een populaire auto welke ondertussen een opvolger kent in de vorm van een TT02. Neemt niet weg dat de TT01 nog volop leverbaar is en indien jij wilt driften je dan aan een TT01D moet gaan denken gezien deze al in driftspec komt.

De standaard motor is voldoende om mee te driften maar als je geen XB versie hebt (RTR) zal je dus nog de nodige spullen zoals een accu, lader, zenderset etc moeten hebben. Je kunt dan wel overal op het net gaan snuffelen of gewoon eens bij een winkel langs gaan.
 
Back
Top