A123 lader welke?

  • Topicstarter Topicstarter parapepe
  • Startdatum Startdatum
P

parapepe

Guest
Nou een andere vraag
Ik laad nu mijn A123 batterijen met de robbe power peak compact 6s EQ en hij kan max. tot 5A laden. en duur +/- 45 min voor een pak van 3 batterijen en dat is iets lang voor mijn gevoel , voor de rest een hele goie ladder maar voor A123 baterrijen vind het ik niet snel genoeg dus Ik ben op zoek van een sneller laden ,hoe snel hoe beter, Wie weet van 1 hoef niet perse nieuwe te zijn, moet wel leuk blijven geen din van 200 euro's of zo.

Bedankt!
 
A123 Lader

Hoi Parapepe

Een leuke lader niet te duur zou kunnen zijn een Hyperion EOS06061 AC/DC, deze lader kan op het lichtnet alswel op de autoaccu aangesloten worden.
Zelf laad ik ook 3s A123 cellen voor m'n heli e.d. dat duurt ongeveer 25min. licht er ook aan hoe leeg je het pakket aan de lader hangt.
Er zit ook een balancer ingebouwt wat het allemaal nog makelijker maakt.
Deze lader kan je vinden op de site van RCTechnics en ze hebben ook nog andere laders.

Hopelijk kan je iets met deze info mocht je nog vragen hebben dan hoor ik het wel.

groetjes JF
 
de hyperion 720i die kost bij lindinger 169 euro

Modellbau Lindinger Onlineshop

die kan ze tegen 20A opladen tot 250w en geen 500w zoals op hun site vermeld staat

, afgelopen winterseizoen heb ik heel de tijd met de 620i net lader me 2s pakketjes tegen 10A geladen en die doen het nogal tijd evengoed :) , eens de cellen op temperatuur zijn gaan ze beter :)
 
Bedankt allemaal ! ik heb toch hier in nederland een lader gekocht want ik heb het voor de aankomende weekend nodig en is een Hyperion geworden.
 
Back
Top