Ik ga vandaag RC-varen, wie gaat er mee? (oftewel, het "vaarpool-topic")

Vanmiddag naar Maasdam geweest.
Heen reis gratis door de Killtunnel, das weer mooi meegenomen.

Leuke plek, alleen wel wat vuil in het water, er kwam troep omhoog nadat enkele plezierbootjes in en uit het haventje waren gevaren dus dat kwam af en toe wel in de schroef. Maar met wat gas vooruit en achteruit wilde het wel eens lukken om het van de schroef af te krijgen.
Tijdens de zomer vakantie geniet de lokale jeugd van het zwemmen in het haventje wat een beetje rumoerig is maar verder prima geamuseerd. Kom er zeker nog wel eens een keer varen want het is niet zover van huis.
 
Mannen.

Komende dinsdag morgen varen Maasdam, start zeg +/- 09:30.
Bertus liet weten dat de Tour dan een rust dag heeft.
En in de morgen is het nog lekker rustig aan het water.

Groet Peter.
 
Na nog een week vertraging door de staking van de PostNL zzp-ers, de onderdelen voor mijn Coast Guard binnen. Zijn al gemonteerd. Dus nu varen.
Ik kan dinsdag inderdaad, maar zou het 's-middags niet lekkerder qua temperatuur zijn?
 
Het lijkt morgen en woensdag het mooiste weer te worden.
Wie kan en wil er wanneer???
Ik morgen de hele dag en woensdagmorgen.
 
Bertus is mijn prima dinsdag of woensdag. Welke dag past jou het beste Harm, volgens mij heb je afgelopen weekend goed aan de boven arm spier ontwikkeling gewerkt. Of neem je vracht schuit mee niet zo zwaar, ik zal wat lekkers bij de Thee mee nemen.
 
dinsdag varen in nieuw moer en de asche mag nog eens mee
ik moet toch eens die tralie mast af werken hoor
maar het is wel veel frees werk
gr raf
 
Herschaalde%252520kopie%252520van%252520IMAG1177.jpg
 
Ik sla over.
SS Hernia vind ik momenteel te zwaar.
En om nog een keer met het vrachtschip te gaan varen met alleen vooruit, achteruit, links en rechts kan me niet blij maken.
 
zondag pannekoeken varen in Genk op de dieplaan
als je niets te doen hebt die dag kom maar af
boot mee panekoeken eten wel bestek mee brengen of vingers verbranden is ook nog een optie

gr raf
 
Back
Top