Data F3P 2008-2009 en nieuwe A en B prog

  • Topicstarter Topicstarter Koen
  • Startdatum Startdatum
K

Koen

Guest
Winfried, Job, Jeroen,

- Zijn de data van de F3P wedstrijden voor het komende seizoen al bekend?

- Welke figuren zitten er in het nieuwe B programma?

- Al bekend welk A programma we gaan vliegen?

Mvg,

Koen
 
Hey Koen,

Exacte datums zijn er nog niet. Het streven is wel om in 4 aansluitende maanden elke maand een datum te prikken. Wetende November tot en met Februari.

A-programma
Hier wordt momenteel nog druk over gediscussieerd. De verwachting is om hier met enkele dagen/(weken) wel uitsluitsel over te kunnen geven.

B-programma
Dit zal wat aangepast worden zodat de overstap van B naar A een logische(re) stap zal zijn.
Omdat dit dus afhankelijk is van het te kiezen A-programma is hier ook nog geen definitief besluit in genomen.

C-programma
Zal ongewijzigd blijven.

Zodra het e.e.a. duidelijk / bevestigd is zal dat hier zo snel mogelijk worden gepost.

Groeten,

Jeroen
 
B-programma
Dit zal wat aangepast worden zodat de overstap van B naar A een logische(re) stap zal zijn.

Daarmee wordt het B-programma makkelijker, of juist moeilijker? (de stap van C naar B wordt door sommigen ook als vrij groot beschouwd, uitgaande van de oude programma's)

Grt.
 
Of het makelijker of moeilijker wordt is natuurlijk een persoonlijke kwestie wat iedereen voor zichzelf zal moeten bepalen.
Het B-programma zal in ieder geval geen turn around (aan een gesloten figuren) programma worden.
 
Laatst bewerkt:
Of het makelijker of moeilijker wordt is natuurlijk een persoonlijke kwestie welke iedereen voor zichzelf zal moeten bepalen.

Ok, dat is natuurlijk ook zo, maar de meeste mensen vonden de stap van C naar B te groot, en het verschillen tussen A en B weer klein. Maar goed, ik ben benieuwd, we blijven het volgen!

Grt.
 
Zijn er al wat vorderingen? (het zou natuurlijk leuk zijn als we de nieuwe programma's niet voor de eerste keer op de eerste wedstrijd vliegen:))

Grt.
 
Inmiddels zijn de programma's vast gesteld. Deze worden momenteel uitgewerkt en zullen op korte termijn te vinden zijn op f3p.nl
(de programma's die momenteel op de site staan zijn dus nog de oude. m.u.v. het C-programma daar deze ongewijzigd blijft)
 
Laatst bewerkt:
Ok, bedankt Jeroen! Geef je hier ff een seintje als f3p.nl is bijgewerkt dan?

Grt.
 
Ik of Winfried zal dat dan inderdaad aangeven.

Inmiddels (met dank aan Raymon) is de eerste hal gereserveerd. Het betreft de PWA hal in Emmeloord op 14 December. Hier zal de tweede wedstrijd van de competitie gehouden gaan worden.
 
Ik of Winfried zal dat dan inderdaad aangeven.

Inmiddels (met dank aan Raymon) is de eerste hal gereserveerd. Het betreft de PWA hal in Emmeloord op 14 December. Hier zal de tweede wedstrijd van de competitie gehouden gaan worden.

Hoi Jeroen,

OK, 1e wedstrijd F3P R'dam ZA 15 nov, 2e wedstrijd Emmeloord ZO 14 dec...
...maar in Wall-Halla bulletin op F3P.NL staat dat in het Wall-Halla weekend (20 en 21 dec) op zondag ook een Dutch F3P wedstrijd wordt gehouden.
Is dit de 3e wedstrijd of is deze info achterhaald?
Alvast bedankt voor je reactie, mvg,

Koen
 
En.....zijn de programma's al definitief? (toch handig, is nog maar een paar weken tot de eerste wedstrijd)

Grt.
 
De wedstrijd die op 21 December gehouden gaat worden is een open nederlandse kampioenschap.
Dit is dus buiten het NK om! Het NK heeft gewoon 4 eigen wedstrijd dagen zoals we dat gewend zijn.
De wedstrijd die we bij Wallhalla gaan houden is enkel het A-programma en Aeromusicals. De bedoeling is om daar ook piloten uit het buitenland te laten deelnemen.

De aresti's van alle programma's zijn inmiddels te vinden op de f3p.nl site. Let Op! De programma's zijn nog niet definitief! Wanneer ook de programma beschrijvingen goed zijn zal het e.e.a. hier gemeld worden.

Overigens is de vierde wedstrijd ook definitief, de agenda ziet er nu als volgt uit:

15 November --> Rotterdam
14 December --> Emmeloord
Januari --> Is nog niet bekend
22 Februari --> Markelo

Over Wallhalla zal ik op korte termijn een apart draadje starten;)

Groeten,

Jeroen
 
Laatst bewerkt:
in rotterdam kom ik zeker weer kijken, lekker foto's maken:D

Is er nog behoefte voor een scoreteller, dit heb ik vorig jaar ook in rotterdam gedaan.
 
Back
Top