Vintage Glider treffen - 17 mei 2009 te Boxmeer gaat definitief door.

Zeer geslaagde dag ;);););) Arjan, Jakko en MVC Columbia bedankt!

P1010577.jpg

P1010578.jpg

P1010579.jpg

P1010580.jpg

P1010581.jpg

P1010582.jpg

P1010583.jpg

P1010584.jpg

P1010585.jpg

P1010586.jpg
 
Heeeee de winnaar van de prijs voor de oudste deelnemende piloot!
Als je naar hem kijkt zie je denk ik goed hoe de sfeer was....
VGTAndre.jpg


Trouwens: de overige prijswinnaars waren

Mooiste Vintage Glider: Graupner Amigo van Pedro
Mooiste Vintage replica: ASW17 mini van Eric R
Langste vlucht vanaf het elastiek: André met zijn Kraai, 0:08:50
Vreemdste vogel: de Drachenflieger van Raymond (helaas de "zwaartepuntjes" niet helemaal correct geplaatst waardoor de prop bij de eerste start brak)
Lelijkste eend: de Snoopy II van Geert
Grootste pechvogel: Leon (Wubbe) met zijn Sniff, ontvanger vergeten aan te zetten...

Mijn zoon in zijn kraampje met een deel van de prijzen:

090517VGG001.jpg
 
Laatst bewerkt:
Een greep uit mijn foto's:

67574a1058cf364fc.jpg
67574a1058cfb089c.jpg


67574a1058cfef4b8.jpg
67574a1059ed87b90.jpg


67574a1059ed4d221.jpg


67574a1059ed1384d.jpg
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Een onvergetelijke dag !!
Leuke mensen, mooie kisten en het weer viel alles mee.

Bedankt Arjan, Jako c.s.

Bedankt, leden van Columbia voor het gastvrij onthaal.

Ik heb genoten !!

74584a105f101625f.jpg


Groeten, JH
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Nog even een kleine vraag!

Mijn lijn is vandaag gebruikt maar helaas heeft mijn parachuutje het niet overleeft, mocht iemand er nog een reserve hebben hou ik mij aan bevolen ;)

Anders tzt maar een nieuwe kopen

Gr
 
Lyckele,
Waren de lijntjes niet gewoon gebroken bij het oog? Ik zag dat het een soort garen was. Misschien kun je er sterkere draad op stikken, of heb je hem al weggedaan?

Oh en mijn sterke lijn met de Duitse chute eraan is gelukkig niet gebroken maar losgeschoten. die fiksen we dus weer :-)

Bart, mooi plaatje van de Speed Astir van Raymond zeg (die in de lucht net voor een wolk langs)! Klasse
 
Laatst bewerkt:
Superdag! Dit smaakt naar meer..
Arjan en medeorganisatoren, MVC Boxmeer; Bedankt!
De volgende happening kun je zeker op me rekenen! (al was het alleen maar om weer met de prijs voor de oudste deelnemer thuis te kunnen komen :))
André
P.S. Mooie foto's!!!!!!!!
 
Lyckele,
Waren de lijntjes niet gewoon gebroken bij het oog? Ik zag dat het een soort garen was. Misschien kun je er sterkere draad op stikken, of heb je hem al weggedaan?

Oh en mijn sterke lijn met de Duitse chute eraan is gelukkig niet gebroken maar losgeschoten. die fiksen we dus weer :-)

Bart, mooi plaatje van de Speed Astir van Raymond zeg (die in de lucht net voor een wolk langs)! Klasse

De lijntjes zijn gebroken maar ook uit de chute gescheurd, hellaas. Waar heb jij je chute vandaan???

Gr


Posted via Mobile Device
 
Bart, mooi plaatje van de Speed Astir van Raymond zeg (die in de lucht net voor een wolk langs)! Klasse
Het bleek een nieuwe uitdaging te zijn om het goede moment te treffen (ik heb ooit wel eens karate gefotografeerd, dat is net zoiets, het komt op de kwartseconde aan...)
Mocht iemand een grotere versie van een foto willen, PB me dan maar, omschrijf de foto en geef me je email...
 
Ik heb eigenlijk maar heel weinig gevlogen vandaag. Wel heb ik me prima vermaakt met veel ouwehoeren en rondkijken. Leuk om zo wat gezichten bij de diverse bekende namen op het forum te kunnen plaatsen.
Vreemdste vogel: de Drachenflieger van Raymond (helaas de "zwaartepuntjes" niet helemaal correct geplaatst waardoor de prop bij de eerste start brak)
Zwaartepunt was volgens mij niet het probleem. Ik denk aan een combinatie van verkeerde nulstelling van het hoogteroer (op de foto van Bart zie ik het duidelijk wat naar beneden hangen) en het feit dat ik enkele stokjes ben vergeten te plaatsen die het doek bij de punten strak houden (lagen nog op zolder). Ik had hem graag voorgevlogen, het blijft een zeer aparte verschijning. Volgend jaar beter! Met reserveprops dan, want het blijft een onding om te starten, zelfs als hij wel in orde is. De helft van de startpogingen mislukt standaard.
En bedankt voor de prijs natuurlijk :).

Bart, de foto van mijn Astir is inderdaad errug mooi. Ik stuur je een pb, deze kan misschien nog eens mijn beeldschermachtergrond vervangen (als ik uitgekeken ben op mijn Sagitta900, die in den hemel zijt).
 
Laatst bewerkt:
Raymond,
Er staat niet het zwaartepunt; er staat de "zwaartepuntjes". Misschien wordt het duidelijker als je je vlieger op zijn kop op tafel legt en even goed kijkt ter hoogte van het zwaartepunt, ergens tussen de heupen en het hoofd van de piloot.....(foto mag ook, dan snapt iedereen hem :-) )
 
Heren Vintage-vliegers,

Het was een geweldige dag met veel slap geouwehoer, maar vooral gezelligheid:),,,en ik vond het geweldig om iedereen eens zo te leren kennen en zien.

Ik denk namens Columbia alles graag gedaan en voor mij ook voor herhaling vatbaar,,,dus m.a.w graag tot het najaar in Hoeven heb ik begrepen,,,TOCH Willem????? Ik zou zeggen go for it;)

En anders volgend jaar zijn jullie weer van harte welkom.

Gr Ton
 
Arjan, jij bedoelt deze zwaartepuntjes:
71334a11134561ea5.jpg


Ze mag haar oksels overigens ook wel eens scheren....
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Echte zeilvliegharnassen worden overigens niet geleverd met figuurnaden, zodat de zeilvliegende dames die ik ken gewoon geplet zijn tijdens het vliegen...
In sommige opzichten kan zo'n schaalmodel best mooier zijn dan de werlelijkheid!
 
Dank u!

Heren van de organisatie en andere vrijwilligers,

Hartelijk dank voor het redden van mijn Sniff die door mijn eigen stomme fout in de boom belandde.
De schade is zeer reparabel (gebroken voorlijst, wat gebroken ribbetjes en de 8 mm vleugelpen is verbogen). Jan-Hein heeft aangeboden om de vleugel te repareren, ik ga zelf de vleugelpen in de bankschroef zetten.
Ik heb toch een heerlijke dag gehad, en ben zelfs verbrand in mijn gezicht door het tegen de zon in turen naar de Junior van f3japio en andere hoogvliegers.

Tot in het najaar of volgend jaar! Dan is de Sniff er zeker bij!

Groeten, Leon
 
He he...:sleepy: wat heb ik goed geslapen zeg!

Wat een ge-wel-di-ge dag!:mrgreen:

Voor het eerst mijn museumstuk sinds jaren weer eens gevlogen.
En dat omdat er een paar doorzetters hun idee realiseerden om ons met onze zwevers allemaal op een punt bij elkaar te brengen.:worship::worship::worship:

Mocht iemand denken, gezien de foto die Bart van mij maakte, dat ik er een rare startmethode (romp ver achter de vleugel vasthouden) op na houd, dan klopt dat niet, dit was de landing....:mrgreen:

Het enige minpuntje overigens:
Lyckele (vw4style) meldde het al even.
Toen Jako de lichtste lijn ook bovenwinds ging vastprikken, vond hij in het maisveld een flinke kluwen nylon, wat een derde lijn bleek te zijn.
We hebben deze zo goed en zo kwaad als het kon teruggebracht op het veld, maar het was niet meteen duidelijk waar deze vandaan kwam en wie deze door midden trok (wil ik niet eens weten). Deze lijn bleek dus van Lyckele, die hem belangeloos ter beschikking had gesteld.

Maar de parachute is dus beschadigd en ik weet niet of de nylonspaghetti nog te redden was, maar als Lyckele nou even uitrekent wat hij daar voor schade heeft opgelopen, is het dan geen goed idee als we even allemaal een paar Euro lappen zodat hij weer uit de kosten is? Met z'n 38-en moet dat toch een klusje van niks zijn?
Ik heb zelf niet met een zware lijn gevlogen maar ik doe uiteraard wel mee uit solidariteit.
 
gezien alle reacties en fotos's was het reuze gezellig! helaas kon ik er dit jaar niet bij zijn :(
maar als er volgend jaar iets georganiseerd wordt wil ik er zekers bij zijn als ik dan niet met f3k wedstrijden zit. ik heb dan als het goed is ook mn rijbewijs dus dan moet her ook iets makkelijker zijn.
 
Het bleek een nieuwe uitdaging te zijn om het goede moment te treffen (ik heb ooit wel eens karate gefotografeerd, dat is net zoiets, het komt op de kwartseconde aan...)
Mocht iemand een grotere versie van een foto willen, PB me dan maar, omschrijf de foto en geef me je email...
Nou maestro, 'you haven't lost your touch', zullen we dan maar zeggen...:mrgreen:
Ik zou die van de kijk-grijp actie graag op volledig formaat hebben....
 
Back
Top