Losi 1/10 Desert Truck

Yep,

EZrun 60A en de 5.5T motor zal goed blazen.
Heb zelf eens groot onderhoud gedaan aan mijn shocks, nl nieuwe olie.
De oude olie was grijs van het afgesleten alu?
Inmiddels de motorplaat door mods om zeep geholpen en een nieuwe erop gezet van de XXX kit versie (erg mooi spul)
Olie in het dif is ook wel een aanrader.
Nu barst ik van de reserve onderdelen wat ik nog eens niet nodig heb :-)
 
Ik doe het rustig aan en heb een 9T besteld.

Ik heb ook even gekeken naar de specs van de originele motor, maar kom er niet goed uit. Losi specificeert niet het aantal turns, maar alleen de RPM, namelijk 32.000 RPM. Das leuk, maar bij wat voor spanning is dat? dat staat er niet bij. De ezrun die ik heb besteld is 9T/4300kv en bij 7.2 Volt draait deze dus 31.000 toeren. Ik geloof nooit dat die brushed motor bij 7.2V sneller draait dan die brushless, dus heb ik de originele motor maar eens open gesloopt en het aantal turns geteld. Een 14T motor is het. Tja en dan... Weet iemand of er bij brushed motors een relatie is tussen het aantal turns en het aantal toeren per volt? Kun je dat berekenen of anders inschatten?
 
Vertel eens wat meer hierover.

Gewoon je gearbox openschroeven (vergt wel demontage achterkant auto).
Daar zit dan een met o-ringen afgesloten kegel diff in.
Losi: Diff Set, Complete: DT: Losi (LOSA2930)

Netjes het vet verwijderen en en afvullen met olie. Zelf heb ik 10W40 gebruikt maar dat is volgens mij als vloeken in de kerk voor amateur/pro racers hahaha.
Er hoort eigenlijk iets dan silicone olie in.
Anayway, de wagen heeft voor mij nu gewoon een ander soort grip in bocht wat me wel bevalt.
Als je op BL overgaat wel sowieso de auto even helemaal controleren op speling in draaiende onderdelen, schroefjes etc etc.
Let er op dat je het motor tandwiel wel goed afstelt op dat andere.

BL loopt wel het fijnste met LIPO. Lekker veel punch en wheelies zo veel als je wilt.
Zelf bestel ik mijn lipo's op ebay en laad met een ultramat 14.

Greetz
 
hallo,

ik wilde de desert truck bestellen, maar ik kan nergens in nederland een adres vinden waar je onderdelen en de auto zelf kan bestellen.

daarom wil ik de traxxas slash kopen maar ik vind een rolkooi wel heel erg mooi.
ik weet waar ik de rolkooi kan krijgen, maar past dit op de traxxas slash?:p
ik weet wel dat ik dan wat op maat moet maken maar hebben sommige mensen al zoiets gedaan?

gr
 
En nu heb ik ook brushless ontdekt :) Zo'n Ezrun is toch wel effe andere koek...

Nu moet ik nog LIPO ontdekken, en heb daarom om te proberen eens een turnigy 2S 5000 besteld van 15 euro. Ben benieuwd!
 
En nu heb ik ook brushless ontdekt :) Zo'n Ezrun is toch wel effe andere koek...

Nu moet ik nog LIPO ontdekken, en heb daarom om te proberen eens een turnigy 2S 5000 besteld van 15 euro. Ben benieuwd!


Adres van de webwinkel voor de Lipo??
Want ik heb net hetzelfde 9t ezrun setje geïnstalleerd (zeker een verschil) en zoek ook nog een cheapass Lipo die toch van een beetje kwaliteit is om mijn nicd pack te vervangen.
 
die zippy lipo's zijn van goede kwaliteit hoor.
Werken perfekt in de slash bij mij.

Zul je geen spijt van krijgen.
 
Bedankt voor het linkje!
Alleen jammer dat shippingcosts de prijs bijna verdubbelen, maar ja dan zal ik er gewoon 2 moeten nemen:-)

Hoe zit het nu eigenlijk, zijn die turnigy de vervangers van de zippy's?
 
*Op last van robert verwijderd*
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Oh gelukkig, dan ben ik niet de enige met dat 'probleem'. De voorraad is trouwens op zie ik net. Toen ik hem bestelde stond ie nog op 112.
 
Ik heb weer wat aan gort gereden. Dit keer een idler gear (LOSA3079), zoals ook hier te zien is. Weet iemand waarom deze van kunststof is, en de rest van metaal? In andere auto's worden wel metalen idler gears gebruikt...
 
Laatst bewerkt:
Back
Top