Haperende wagen + filmpje

hej ,

was vandaag nog eens aan het toeren en had mne camera op mn wagen geplakt. heb net ong 2weke een brushless setje van losi (xcelorin 6400kv)

ik mn batterij opgelade en camera opgezet en gaan toere , nu haperde mn wagen af entoe waardoor ge zult horen als je het filmpje ziet dat de tandwiele ok beginne te schuren. zou da kunne omda mijn batterij (4500nimh rocketpack team orion) een beetje aan de oude kant is ?

filmpje : [URL="
[/URL]

hier zulde de tandwiele hore knarse en schure omdat de auto zo hard hapert.. sorry dat ik 2 keer dit post maar in het vorige kon ik de tittel niet veranderen , sorry ;)


ps : de afstandsbediening geeft op het filmpje enkel rood int egt als je da draait zie je dat het groen ook brandt :)
 
Laatst bewerkt door een moderator:
neen , zker niet. hierbij heb iik al eens iets gepost heb het afgesteld zoals het moest en er steekt een piepklein spleetje tusse de tandwielen dat ze vlot in elkaar kunnen komen of hoe zeg je dat ?

als ik bv afrem dan hapert die ok dat zul je wel horen aan de tandwieln ;)
 
Is het een sensorless brushless setje? Bij sensorless kunnen die setjes toch welleens gaan haperen?
 
Is het een sensorless brushless setje? Bij sensorless kunnen die setjes toch welleens gaan haperen?


ja maar zo hard ? ergens in het filmpje staat die op een gegeven moment stil ik geraakte niet meer verder. na luttele seconden kon ik weer even toeren. zou dit dan zo erg zijn ?
 
Als er niks tussen je tandwielen zit dan moet het iets in de electronica zijn
 
goudcontacten uiteraard. tamiya stekkers smelten weg :) en ja eigenlijk sta ik er nu bij stil da dat enkel op lage snelheid is :p

ps er komt nog een filmpje aan dat beter is want dit is maar heen en weer rijden :p
 
ik heb nog eens geprobeerd met 3 verschillende accu's , het probleem blijft zich voordoen. zal het gewoon komen door dat het sensorless is ? mss eens anders instellen via de computer? want nu met net te testen heb ik mn laatste spur naar de maan gereden :( zal dus niet meer rijden worden dit verlof...
 
zou inderdaad aan je accu kunnen liggen. Sensorless brushless setjes willen nog wel eens coggen (het stotteren van de motor) met slechte accu's. probeer eens een verse van iemand anders of liever nog een lipo

nieuwe firmware voor de esc wil ook wel eens helpen
 
Back
Top