Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
De batterijen zijn allemaal nieuw, ik heb er nu 7 - eentje van mijn nieuwe heli, de HM 5G6(die werd gisteren door de post afgeleverd) zo, wat vliegt die rustig, binnen 5 minuten had ik hem stil boven de tafel hangen, beetje bijtrimmen en 4 batterijen verder
kun je nagaan 4 batterijen in 5 minuten.
Ik hoop echt dat het nieuwigheid is. Als dat zo is dan ga ik de komende dagen als een "wilde" de batterijen leeg vliegen en weer opladen, kijken of het helpt
Maarten, jij had toch last van "ja schudden" van de heli? Waar lag dit nu aan? Heel af en toe doet die van mij het ook heb ik vanmiddag gemerkt. Zeker nog mee te vliegen, heel goed zelfs, maar wil het even in de gaten houden![]()
Dat is echt niet normaal voor een 5g6.. Ik vlieg echt minimaal 5 minuten op een lading..
Maarten
ik zeg: Microdeans
was bij mij echt een verschil van dag en nacht
De vluchtduur van mn 4#3 is volgens mij langer dan van de 5g6.. die motoren worden dan ook best warm (noem het maar gerust heet). maar ik heb het nooit gemeten wat het precies is en hoeveel er dan echt verbruikt is.
Maarten
@maarten: daar zit bij mij eigenlijk geen speling meer op (zat wel iets los).
Je bedoelt met swash toch de swashplate? (volgens mij zit dat nu net NIET in mijn reserveonderdelenbakje (3x woordwaarde)
Zal proberen morgen eens uitgebreid te kijken wat het nu kan zijn. Gekke is, dat hij dat niet altijd die beweging maakt.
Misschien anders dat BIC veertje er toch eens tussen?...
Ach, komt wel weer goedHoe heb jij je paddles staan trouwens? ietsje positief?
Ik heb gisteren wel gevlogen, maar niet een hele accu leeg, dus nog geen tijd kunnen bepalen![]()