Wie kent deze brandstof??

Hallo heeft iemand ooit van deze brandstof gehoord of misschien zelfs gebruikt??
zou graag willen weten of ie geschikt is voor turbines



 
is volgens mij net zo als zibro brandstof.
is zuivere petrolium ,kun je zo gebruiken voor turbine
wel even 5 % olie bijvoegen,anders loopt hij niet lang

remke
 
nee das was waar zonder alie loopt ie niet lang
kan aan deze kannen komen voor 34 euro namelijk
scheelt weer wat met de prijs van zibro maar wil wel zeker weten of het gaat
want ja een paar euro goedkoper en je motor in puin laten draaien is natuurlijk een duurdere grap
 
paraffine

Jopie.

34 euro? niet goedkoop hoor, hier aan de pomp kost zuivere petroleum, oftewel paraffine olie of een derivaat ervan, 94 eurocent per liter, stinkt wel een beetje, zeggen ze :wink:
De goedkoopste optie voor turbine olie, áls je dit moet kopen, is de Mobile DTE Light, kost 113 euro incl BTW per can van 20 liter, de BP2380 of Shell 500 kost al gauw zo'n 10 á 14 euro nieuw in de verpakking, deze olie over de datum kost ongeveer 7 euro.

Ger.
 
Hallo Ger
die hebben ze hier ook inderdaad maar ik vervoer de brandstof met mijn auto en het vrouwtje is niet zo blij als de auto naar petroleum stinkt, als ik een busje had gehad was het een ander verhaal,
ik vlieg nu op zibro deze kost iets van 40 euro en in een dag of twee drie is ie op :(, ,aar wel veel lol gehad dan :)


Sandor
heb jij er misschien ooit van gehoord of gezien?
 
Ik heb laats 62,5 euro cent betaald voor petrolium in belgie.
Vlieg nu al twee jaar op die petrolium zonder problemen.
(natuurlijk met 5% olie )

gr vosje
 
het is mij elke euro waard dat mijn auto , huis en garage niet stinken naar die stank van petrolium
Daarom pak ik maar kero, ruitk veel lekkerder ;-)


34 euro voor 20 ltr? vindt ik nog vrij duur, kero is maar iets goedkoper, petro is het goedkoopste maar jah, naar de pomp rijden die dat wel heeft is zo`n rompslomp, dus dan maar Kero tanken ;-)
 
Er ligt een vliegveld in de buurt toch, nu alleen nog even een de juiste persoon vinden die jouw kan helpen ;-)
 
das waar maar niet zo makelijk hebben we geprobeerd maar geen succes:(
ben wel met een olie boer bezig misschien dat die iets kan regelen
 
hee Jopie,
ik zit in de chemie en kom vaak bij Total rafinaderij of bij de Esso in antwerpen.. als je wil kan ik het de volgende keer wel eens vragen..


Gr Erik (Ali chemikalie) :cool:
 
Back
Top