Ik heb lekker een accu van 1.20m !
Lekker lang
kun je ook lekker aan opwarmen met dit weer.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Ik heb lekker een accu van 1.20m !
Lekker lang
Over die lama v4:
hoe lang kan zo'n ding dan vliegen?
En hoe snel gaat ie?
is hij makkelijk te besturen?
En waarom is zo'n heli dan moeilijker dan een vliegtuig?
Dus heli of vliegtuig?![]()
15 min ong
hoe snel geen idee moet niet te snel gaan geloof mij
op het begin vind ik het wel lastig maar ik kan nu na de 1e dag leuk door de kamer heen jagen
heli of fliegtuig ?? weet ik niet ik heb nog geen evaring met vliegtuigen
ik ben nu nog erg onder de indruk van de lama
ps als je hem koopt bestel exta setje a + b extreem bladeren bij de orgineele gaan 10000% zeker kapot heel preuts die dingen
Geen idee hoe jij vliegt, maar ik zit met mn keukenwekker an krap 7 minuten, en dan laad ik niet eens meer met de standaard lader, want dan haal ik de 5 maar net....
overigens, zolang je niet crasht zijn de originele prima..![]()
Zomaar een vraag aan bovenstaande poster: doe je het expres (wat me gezien je leeftijd onwaarschijnlijk lijkt) of let je gewoon niet op je spelling? Ik wil helemaal niet de taalpurist gaan uithangen maar woorden als "tog" en "egt".. Kom op, het is hier hyves niet
TS, je hoort het nu van meerdere kanten. Heli vliegen is NIET makkelijk!
Daar ga je het dus niet mee redden als beginner. Behalve het afstelwerk is het vliegen ermee ook niet makkelijk als je geen ervaring hebt.Geeft dus ook aan dat de lama's eigenlijk té makkelijk zijn te vliegen, stap je gelijk over naar een CP heli, zal dat een bijna onmogelijke opgave zijn zonder simulator.. (ja, ik ben eigenwijs, volgende week staat hier een Esky Belt CP...)![]()
Daar ga je het dus niet mee redden als beginner. Behalve het afstelwerk is het vliegen ermee ook niet makkelijk als je geen ervaring hebt.
Zelfs voor iemand die wel ervaring heeft is het nog niet makkelijk.
Een vriend van me heeft er een (al geruime tijd). In een sporthal komt ie niet verder dan hoveren, terwijl hij een FP alle hoeken van de zaal laat zien.
Een Lama vliegt wel erg gemakkelijk, maar biedt je wel de kans om wat stickgevoel te kweken en je kunt er ook mee leren side in en nose in te vliegen zonder dat je verrast wordt door een zwieper van de heli. Dus wat dat betreft is het een aanrader. En als je dan van een coax naar een FP overgaat, kun je weer van voor af aan beginnen, omdat dat totaal anders vliegt. Maar het stickgevoel en oriëntatievermogen heb je dan al.
Als je dat eenmaal goed kunt vliegen, kun je overstappen naar een CP heli.
Maar dat is slechts mijn mening...
Willem.