Vliegers/Rijders Omgeving Zaandam (deel 6)

  • Topicstarter Topicstarter Ferry
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.
Ziet er goed uit Ragger. Ik ben zojuist ook even bezig geweest, rondvlucht over Hoevelaken. Alleen stond er meer wind dan verwacht boven de huizen, dus de vlucht duurde minder lang dan gehoopt.


*angstzweet stond mij op mijn voorhoofd, dus snel geland*
 
Laatst bewerkt door een moderator:
zo na toch wat tegenvallende reesultaten van mn picojet
heb ik vanmorgen een nieuwe supersniper van het-rc gekocht
leuk toestel alleen nog effe de juiste setup bepalen
iemand sugesties kwa setup?
vlieg gewicht word zn 1200gr

Volgens mij heeft ruud nog een geheel complete liggen met alles derop en deran....
 
ragger ; vliegt goed de fox :p , leuke movie , alleen je kunt beter iemand anders laten filmen ;)

spijker ; ja spannend he ,boven de huizen rond raggen :p


zo , alle delen gespoten betreft knutsel project , best nog aardig gelukt .
nu maar bouwen dan :p ,pfff, hoop werk hoor ,omdat niets voorgekauwd is :? ;)
 
:mrgreen:;)

spijkeryeti.jpg
 
*kuch*

Met hulp van Knaller en Sleur zojuist mijn bestelling geplaatst bij HC voor de Copterx.. Ga het toch maar wel doen.

Heb nu een aantal reacties gehad die nergens op sloegen (op 1 na, maar die bood een vliegtuig aan ter ruil wat ik niet zag zitten) ;)
 
Zo, lekker een paar uurtjes geknutseld zonder gezeur aan mijn hoofd. De 78cm Pico Raven van 6mm Depron is een echte racer geworden. Want? Hij weegt nu vliegklaar 234 gram. Dat is dan wel met een 3020-1200kV brommertje, GWS 9x3,8" SF prop, 3S 410mAh LiPo, vier HXT500 servo's (ailerons apart) en een superstevige landingspoten. :D 8) Alleen nog even het cockpitje spuiten en een paar wieltjes eronder knutselen... :?

Piper Cub geel met fluor roze wingtips. Onderkant de neus blauw en geel. :lol:
pico_raven_78cm.jpg
 
Laatst bewerkt:
*kuch*

Met hulp van Knaller en Sleur zojuist mijn bestelling geplaatst bij HC voor de Copterx.. Ga het toch maar wel doen.

Heb nu een aantal reacties gehad die nergens op sloegen (op 1 na, maar die bood een vliegtuig aan ter ruil wat ik niet zag zitten) ;)


jij bent ook zo wisselvallig als het weer :mrgreen:


sleur ; gaaf vliegertje :p

*laad lipo's voor de sundancer voor morgen *
*zal wel een kort verblijf op het veld worden ,betreft de kou *
* gaat verder knutselen *
 
Zo, alle accuutjes aan het laden. Nog even kijken of ik de Regenboog weer kan voorzien van een landingsgestel (eraf gevlogen in de sneeuw met landen :oops:). Dan lekker pitten. Morgenochtend even langs de Self Storage kijken of daar mijn SATA-USB interface ligt voor Satstok. Thuis nergens te vonden. :evil:
 
Ziet er goed uit sleur!

Nu de bestelling voor de Copterx gedaan is voel ik mij weer een stuk zelfverzekerder..

@Junk: Ja, ik weet t. Ik ben wispelturig als de pest ;). Maar die skyline komt er wel hoor, wees maar gerust hihi. En alle andere projecten die ik nog in mijn hoofd heb komen ook wel een keertje aan bod.

Eerst de zolder verder opruimen, dan wat depron platen zoeken voor mijn project. En eens zien wat ik voor brommer nodig heb voor de Sukhoi E50 van Sebart..
 
Zo, weer terug van de vergaardag van mijn moeder. Nu druk met accu's laden ;) Hoelaat staan we morgen op het veld?
 
Zo, weer terug van de vergaardag van mijn moeder. Nu druk met accu's laden ;) Hoelaat staan we morgen op het veld?
Tegen 13:00 uur, als de sneeuwbuien gestopt zijn. 8O :? Tussen 09:00 en 13:00 voorspellen de Oosterburen 45% kans op sneeuw (minimale neerslag dus dat wordt dan echt sneeuw). Na 13:00 gaat de wind ook compleet liggen en zwakt af tot een 2 à 3 Bft. 8) Geen zon, dat dan weer niet. ;)


-edit-
Zo, dat is beter. Kan de piloot ook ergens zitten. ;) Nog nog een paar wielen maar ik heb geen M2,5 draadeind dus dat houdt even op.
pico_raven_78cm_rtf.jpg
 
Laatst bewerkt:
Geinig kistje Sleur :yes:
Ik ben benieuwd hoe die vliegt. Hij is behoorlijk zwaar: 100 gram meer dan een 80cm indoor kistje. En die motor lijkt minder powerrrrrr te hebben dan zwarte brommer van de DepDart. :? En ook de Misery 12A regelaar wordt gloeiend heet, zelfs als je geen gas geeft. Iets waar de Turnigy Plush regelaartjes toch aanmerkelijk minder last van hebben. 8)

But hey, it will fly... En tekeningen/mallen zijn beschikbaar.
italiamac_aereo.gif
 
@ Sleur; Ik heb m3 draadeind zat, is dat ook goed? Zo ja dan moet je het nu zeggen want ik stap over 5 minuten de deur uit.
 
@ Sleur; Ik heb m3 draadeind zat, is dat ook goed? Zo ja dan moet je het nu zeggen want ik stap over 5 minuten de deur uit.
Nee, moet 2,5mm zijn. Komt in een carbon pijpje. Uiteinde buig ik krom en daar kan mooi een wieltje op. Moertjes erop (die heb ik wel :?) en klaar. :D


Even de sim gestart, duffe schaatsgedoe. Die gast op dat sleetje was duidelijk spectaculairder. :oops: :(
Sessie: HoogTij Lolliepop
Wachtwoord: lol
 
Ben helemaal klaar met UPC hier als aanbieder van media-diensten.
Na een 3 maanden durend conflict 5 jaar geleden om internet stabiel werkend te krijgen de knoop doorgehakt en overgestapt op adsnel.

Nu in dit huis na de komst van een lcd tv, toch maar upc aangewezen als aanbieder, aangezien digitenne niet echt knap beeld gaf, om maar niet te spreken over het beeld tijdens voorbijrijdende auto's .....

Zo gezegd, zo gedaan, ruim anderhalf jaar geleden upc hdtv pakketje gekozen, en prima beeld, op wat wegvallend signaal na dan soms :rolleyes:
Kennelijk is het soms erg lastig voor die lui, om iets stabiels aan te bieden.
Maar goed, die monopolypositie he.

Tot een week of 8 geleden, we ineens helemaal geen digitale tv meer hadden.
Gebeld met UPC, en ja nee, dat was een foutje, we maken het zsm in orde voor, binnen een paar dagen heeft u weer tv.

Ondertussen krijgen we een kartonnen doos, om de decoder terug te sturen, en een brief, dat wij van upc het betreuren om u als klant te moeten zien vertrekken. :rolleyes:

2 weken later weer gebeld.
Zelfde verhaal kwa belofte, maar het zou ook aan de software update van mijn decoder kunnen liggen. (vind ik knap, dat ik wel hun digitale infokanaal kan ontvangen, maar geen tv kan kijken) :rolleyes:

1 week later weer gebeld, nu zou het toch echt in orde zijn, want nee bij ons staat alles goed hoor meneer :confused:
Als compensatie mag ik u een duurder pakket aanbieden voor de eerste 6 maanden halve prijs :sleepy:

Ja, dat zal wel.

Ik ben er klaar mee,

KLAAR!



Nu sta ik dus voor de keus, analoog blijven kijken, of sateliet.
Ik sta verbaast over de mogelijkheden van sateliet :mrgreen:

Is er iemand binnen onze groep die verstand heeft van sateliet schotels, lnb's, decoders, kaartjes etc etc etc ?

Ik heb ook geen idee waar ik het beste een schotel kan plaatsen, gelukkig dan wel weer een koopwoning dus boeier op welke plek maar goed, kabels leggen etc, welke plek door de gevel heen etc etc etc .......


HELLEP! :mrgreen:

Schotel expert m/v gezocht :rolleyes:
 
Woei! Leuk man! Ben net bezig geweest met Project Y.. Gaat lekker, alles uit de losse pols, niets eerst op papier zetten, uitdenken, nee.. Gewoon snijden, beetje meten, direct plakken en resultaat mag er al wezen. Ben nog niet klaar, zal niet helemaal recht zijn. Ga ook niet voor de bokaal, maar als t vliegt, dan ben ik al zeer tevreden :).

*is benieuwd wat de rest allemaal aan het verzinnen is voor het bouwproject*

Was het maar vast 6mrt :D
 
Woei! Leuk man! Ben net bezig geweest met Project Y.. Gaat lekker, alles uit de losse pols, niets eerst op papier zetten, uitdenken, nee.. Gewoon snijden, beetje meten, direct plakken en resultaat mag er al wezen. Ben nog niet klaar, zal niet helemaal recht zijn. Ga ook niet voor de bokaal, maar als t vliegt, dan ben ik al zeer tevreden :).

*is benieuwd wat de rest allemaal aan het verzinnen is voor het bouwproject*

Was het maar vast 6mrt :D

ja , best leuk knutsel werk , ik heb ook alles uit het losse polsje op karton gezet , vleugels ook ,maar daarna doormidden gesneden en gespiegeld ,zodat de vleugels wel aan beide kanten het zelfde zijn ;)
soms loop je ff vast ,en verzin je een oplossing , net weer een probleempje gevonden , dus maar weer ff brainstormen :mrgreen:

als het grofweg af is ,ff testen op een windstille (mens stille dag ) op ht , kijken of het in de lucht blijft ,en vooral om te weten of ruimte vereist is of dat de indoor hal voldoende is , en te checken of 2s voldoende is :rolleyes: ;)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top