Kwalificatie WK 2012

Even zodat het voor iedereen duidelijk is en ook dat mensen zich daar op kunnen richten, wat is de opzet voor seizoen 2011 ?!

Het verschilt nogal per land hoe het wordt gedaan. In de USA wordt het op slechts 1 wedstreid gedaan en in Engeland tellen er normaal gezien wedstreiden van bijde jaren mee.

Persoonlijk kan ik niet alle wedstreiden mee vliegen maar ik wil wellicht wel naar het WK toe gaan.

Is er al een plan? Of zijn er suggesties?

Gr, Jos
 
Nee Frank, klopt niet helemaal.
Je moet je zoals in de meeste landen classificeren.
Dus 4 van de 5 wedstrijden meevliegen.
De eerste 3 in de uitslag mogen naar het WK.

GJ
 
Jos,

In principe zal er aan de hand van de einduitslag van de NL kampioenschap bepaald worden wie er naar het WK uitgezonden kunnen worden.
Eventueel zouden resultaten van in het buitenland behaalde wedstrijden meegenomen kunnen worden bij deze beslissing. De behaalde resultaten zullen hier dan wel aanleiding toe moeten geven.

Groet,
Gerben
 
Zoals ik het begrepen heb (van mijn vorige communicatie met Peter Keim) wordt de manier van kwalificatie bepaald door de sub commisie en deze moet zich dan bij de KNVvL melden met een voorstel. Iets in die trand.

Dus de vraag blijft, welke wedstreiden tellen? Die van 2011 of die van 2012 of een combinatie daar van? Het moet in elk geval wel duidelijk op papier staan voor het volgende seizoen begint tenzij dat seizoen niet mee telt.

Wie of dat er uiteindelijk wil gaan is een ander verhaal. Hier in Engeland wil ook niet iedereen die zich heeft gekwalificeerd. Als iemand van de top 3 niet wil dan komt nummer 4 in aanmerking enzovoorts.

Mijn situatie is natuurlijk weer een verhaal appart, dat moet eigenlijk even los staan van het bovenstaande.
 
Laatst bewerkt:
Ik praat even voor mezelf, ik heb het er wel met Rob Metkemeijer over gehad.
De wedstrijden van seizoen 2011 zijn bepalend voor de eventuele uitzending naar het WK in 2012.
De 3 hoogst geklasseerde krijgen de mogelijkheid om naar het WK te gaan.
Mocht iemand niet willen of kunnen dan zal nummer 4 gevraagd worden.
We zullen het er in de subcommissie nog wel over hebben maar ik denk dat zoals boven beschreven is de meest eerlijke manier is.

Er zal geen financiële tegemoetkoming geboden kunnen worden omdat de subsidie van de NOC-NSF niet meer bestaat en het budget van de subcommissie is ook minimaal, waarschijnlijk niet eens kostendekkend.

GJ
 
Er is nog geen besluit te nemen over uitzending naar het WK zoals GJ al aangeeft moet dit nog binnen de subcommissie worden besproken. Een indeling op basis van NK stand lijkt het meest logische. Op dit moment verder speculeren heeft ook geen nut het is nog 2 jaar van nu verwijderd.
 
Johan, ik wil het wel graag weten en niet voor een vervelende verassing komen te staan.

Of ik werk naar het WK toe en doe wat daar voor nodig is of ik doe niet zo veel aan F5B de komende 2 jaar.
 
Jos, zoals Johan zegt, het heeft nu nog geen zin om over het Wk te gaan praten.
Binnen een maand of 2 zullen we wel duidelijkheid geven.
Dan weten we ook wat andere dingen zoals eventuele regelwijzigingen.

En weer voor mezelf sprekend (dus niet namens de subcommissie).
Als je een F5B WK wilt vliegen dan zal je je altijd volledig moeten inzetten en dan hangt het niet van dat ene jaar voorbereiding af.
Ook na het WK zal het leuk zijn als je gewoon op alle wedstrijden aanwezig bent, om je kennis door te geven.
Het is dus niet even naar het wk en weer wegwezen.

GJ
 
PB

verkeerd geplaatst....
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Bob, je hebt gisteren een PB van me gehad en ik heb nog geen antwoord gezien.
GJ
 
PB

verkeerd geplaatst...

Stuur toch even je telefoonnummer... ik kan jouw e-mailtjes en PB's wel lezen!
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Als je een F5B WK wilt vliegen dan zal je je altijd volledig moeten inzetten en dan hangt het niet van dat ene jaar voorbereiding af.
Ook na het WK zal het leuk zijn als je gewoon op alle wedstrijden aanwezig bent, om je kennis door te geven.
Het is dus niet even naar het wk en weer wegwezen.

GJ

Ik ben al een keer naar een WK geweest en weet wat het gaat kosten, hoeveel je je daar voor moet inzetten en daar begin je dus nu al mee als je van plan bent om te gaan.

In mijn geval, als ik niet ga dan kan ik ook een stuk goedkoper en relaxter een beetje F5B vliegen als het mij uitkomt. En dan nog vlieg ik waarschijnlijk de meeste rakken.

Het is leuk om kennis te delen met anderen in Nederland maar dat doe ik ook prima over het internet en dat kost mij een stuk minder. Sorry hoor jongens maar ik kom echt niet 5 wedstreiden mee vliegen zolang ik nog niet in Nederland woon. Daar wordt overigens wel aan gewerkt.

Maar goed, om het on topic te houden. Ik begrijp dat het nog even gaat duren voor het vast staat hoe de kwalificatie gaat lopen. Prima, ik wacht.

P.s. komen jullie anders een keer in Engeland een wedstreid vliegen?! :)
 
Bescheidenhijd siert de mens!!
Wat mei betreft moet iedereen eerlijk zijn plekje op het WK verdienen.

Groeten Joris
 
Hahahahaa, heel subtiel gezegd Joris.

Maar inderdaad Jos, heel even wachten nog.
En over dat de meeste rakken vliegen, het is niet alleen de rakkentaak he..
Er zijn al enkele mensen die een behoorlijke potentie hebben om volgend seizoen hoog te kunnen eindigen, er wordt in ieder geval al behoorlijk geinvesteerd in goede moderne modellen en ook in trainingstijd.
Volgend seizoen zal het een echte competitie worden is mijn verwachting.

GJ
 
Sorry, maar ik zie niemand 46 rakken vliegen op dit moment en zeker niet met een ouwe rammelbak zoals waar ik mee vlieg. :)

Wat betreft eerlijk, ik vindt het helemaal niet eerlijk om mensen te verplichten het hele seizoen mee te vliegen om zich te kunnen kwalificeren voor het WK. Zeker niet gezien er de afgelopen jaren niemand zich geroepen voelde dit te doen.

Je moet ook even bedenken dat ze het in de USA niet voor niks op 1 event uitvechten. Het land is nogal groot en je kunt mensen niet verplichten zo ver te reizen meerdere malen per jaar.

Overigens, ik zal kijken of dat ik niet voor Turkije kan vliegen. ;)
 
OK,

seizoen Formule 1...
We rijden 17 wedstrijden en daarna doen we even 10 rondjes om te kijken wie er wereldkampioen is.
Schaatsen.. sven kramer schaatst het hele jaar op nummer 1.
Dan even 1 kwalifikatiewedstrijdje om te bepalen wie er naar het WK mag... goh, en dan is ie ineens ziek, jammer van dat hele jaar.
tja, en wat ze in de USA doen, dat moeten zij weten, ze bouwen ook Hummers, dat is ook niet helemaal normaal.

En over vorige jaren.. hoe kan je je kwalificeren als er geen wedstrijden zijn?
Als de hele klasse niet bestaat.
Dat is dus ook en non-argument.

Mensen die zich het hele jaar inzetten voor F5B in Nederland, dus proberen elke wedstrijd te vliegen, die dragen wat bij, dus hebben recht op een plaats naar het WK als ze als ze een goed overall resultaat neerzetten.
Dat er dan even iemand 46 rakken komt vliegen en de plaats afpikt, dat is pas oneerlijk.

Maar misschien zie ik het verkeerd.
Ik zie deelname aan het WK als het gevolg van een jaar inzet en goed vliegen, niet als een doel om even snel de titel te en dan stoer te mogen doen op het wk.
Je vertegenwoordigd nederland, niet alleen in prestaties maar ook als persoon en we moeten als nederlanders trots en blij kunnen zijn op die persoon..

GJ
 
Sorry, maar ik zie niemand 46 rakken vliegen op dit moment en zeker niet met een ouwe rammelbak zoals waar ik mee vlieg. :)


ohoh, nu heb je iemand heel boos gemaakt............................

Eens kijken of we dat het komende jaar eens lekker kunnen overtreffen met een oude rammelbak.
 
Back
Top