Vlijmen winter compettie '10-'11 short course

Dat gebeurt je vast geen tweede keer meer!

En inderdaad, je hebt heel hard gereden. Hoop dat ik je komende zomer nog een paar keer ga tegenkomen. Ga ik van jou afkijken hoe het moet
 
het eerste wat ik zei toen de race was afgelopen en zag dat ik gewonnen had omdat brian uitviel zei ik meteen tegen andre dat ik zo liever niet wil winnen.
had zelf al genoegen met een 2e plek genomen omdat brian als die voorbij je gaat je hem niet meer bij kan houden.
 
Maar jij had toch ook 1 finale gewonnen die hij wel had uitgereden, dat wil ook heel wat zeggen, en knap dat jij je slash heel houdt, hij heeft heel wat te lijden soms RESPECT.
 
Roy heeft ook gewoon héél goed gereden. En het is een mechanische "sport", dus materiaal pech is onderdeel van het spel. Soms heb je geluk, soms heb je pech. Doet niets af aan de overwinning van Roy. En inderdaad, Roy was niet echt blij op de manier waarop de winst zijn kant op kwam.
Ik heb 'm zelfs moeten opbeuren dat dit all in the game is.
Daarom vond ik de suggestie dat Roy blij zou zijn met Bryan zijn pech, niet sportief.

Genoeg nu?, op naar de volgende wedstrijd! Ooit ga ik er ook eens winnen. (als jullie even niet opletten, en de start missen bijvoorbeeld)
 
Genoeg nu?, op naar de volgende wedstrijd! Ooit ga ik er ook eens winnen. (als jullie even niet opletten, en de start missen bijvoorbeeld)

haha andre is jou het niet eens overkomen met een wedstrijd ik kan me vaag herrineren dat er een kachel in een aanhanger stond en dat er 2 mensen niet aan de strt verschenen... enige herkenning;););)
 
Ik stond zondag aan de start zonder dat er een accu in zat (de klusts helemaal kwijt), en toen ik em erin deed en de body er weer op had ik em nog steeds niet aangesloten (zenuwachtig hoezo??).
 
Zulke dingen gebeuren en materiaalpech overkomt iedereen een keer denk ik.
Vorige keer heb ik de laatste finale ook met een gebroken aandrijfas uit moeten rijden. Ding trok constant naar een kant en was niet vooruit te branden. Erg frustrerend maar niks aan te doen. Toch een 3de plek overall toen en dat was al boven verwachting voor mij:)
Het gaat erom dat iedereen het naar zijn zin heeft gehad en volgens mij is dat zo aan de reacties hier te merken. Het idee van de organisatie om ook eens SC wagens bij zo'n competitie te betrekken is daarom geslaagd denk ik.
Wat ik me eigenlijk nog afvroeg....zijn er films/foto's gemaakt?
 
het is een leuk groepje. aardige gasten en we kunnen allemaal wel een potje rijden..

dus moeten we gewoon eens wat vaker gaan afspreken in het nieuwe seizoen..
 
Omg... ik bedoelde het sarcartisch hoor!!!

Denk dat diegene om wie het hier gaat wel weten dat ik alles ben behalve onsportief... vooral op de baan!!

Maarja zal m`n sarcasme wel voor me houden aangezien er mensen zijn die op elke slak zout leggen!!!

Anyway ontopico!!!

Op naar het volgende goed georganiseerde wintercompetitie event!

@Murky Goed idee mijn volgende word montfort over 2 weken.
 
Laatst bewerkt:
Ja dat is inderdaad een prima idee. Ik moet nog veel oefenen. :D haha

Ja 20 maart probeer ik er ook weer bij te zijn. Dacht eerst dat het met carnaval was.... Weenie hoe ik daarbij kom haha
 
Laatst bewerkt:
haha... was dus niet met carnavaaaaaall ALAAAAAFF!!!

Leuk om de rode lantaarn houder van de laatste 2 races ook weer van de partij te hebben!
 
Volgende week is het alweer zover!

Keb er zin an!
Eens kijken of mijn sidewinder combo behalve fun ook competatief kan zijn.

Iedereen z'n waggie klaar?
 
Even een vraagje, hoe staat het met de inschrijvingen en de animo onder de SC-rijders? Ik heb zondag misschien nog wel een gaatje in mijn agenda :-)
 
Back
Top