Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
oke prima uitleg dank je wel MartinStaat in je boekje, maar goed............
Normaal gesproken kennen de 2.4GHz zender en de ontvanger elkaar, omdat dit door de leverancier is ingesteld. Als je de zender aanzet zal het Ledje op de zender ongeveer 3 seconden knipperen en daarna continu branden. Stuit daarna de accu aan. Het ledje op de zender zal nu 2 keer knipperen en daarna continu branden. Dit geeft aan dat de verbinding is gelegd en de combinatie klaar is om te gaan vliegen. Gaat het ledje na 2 keer knipperen uit dan is de verbinding tussen zender en ontvanger mislukt. In dit geval zul je ervoor moeten zorgen dat de zender en de ontvanger elkaar weer leren kennen.
Hieronder is beschreven hoe je dit doet. Doorloop de volgende stappen, maar zet eerst de zender uit en maak de accu van de helikopter los:
1. Verbind nu de accu met de 4in1 controller (sluit de accu aan op de helikopter) en druk ongeveer 2 seconden op de ‘Binding button’. De LED indicator op de controller
gaat nu snel knipperen ten teken dat de verbinding, tussen de zender en de controller, is verbroken;
2. Maak nu de accu van de helikopter los door het stekkertje los te trekken en verbind hem vervolgens weer;
3. Zet nu de zender aan. Het ledje op de zender gaat eerst langzaam en dan steeds sneller knipperen ter indicatie dat de verbinding tussen de controller en de zender wordt gemaakt;
4. Het ledje op de ontvanger gaat eerst langzaam, maar dan steeds sneller knipperen en brandt na een paar seconden weer continu. Is dat zo dan kennen beide apparaten elkaar weer.
De zender zendt de eerste drie seconden een code uit nadat hij is aangezet. Als de verbinding tussen beide apparaten dan niet wordt gelegd zet dan de ontvanger uit en probeer het opnieuw.
Groeten
Martin