Hoe hoort de tail vast op een 450?

Hoi,

ik heb een HK-450GT (niet Pro) en ik heb een schade gerepareerd met goedkope onderdelen van e-bay. Nu lijkt de tail boom van ebay net iets te klein in diameter, de HK tail klemt er niet goed op. Hij kan makkelijk verschuiven / draaien. Nou zie ik in de diverse tail booms een sleufgat aan de frame zijde, maar ook een rond gat aan de tail zijde. Hoort de tail daarop gericht te zijn met een pennetje of zo? Bij mijn GT zit dat niet. Er komt in ieder geval een nieuwe tail boom (van Align, 2 voor 7 euro of zoiets...), moet ik ook de HK tail vervangen door eentje met een richt-pennetje?

Overigens heb ik ook een HK-600GT, daar zit de tail inderdaad met een pennetje gericht. Vandaar het idee / mijn vraag.

Dank,

Hugo
 
Hugo,

Ik heb zowel 450 als 500 trex kloons, en deze hebben geen pennetje in de tailboom klem. Zelf heb ik ook nooit begrepen waarom er aan de ene zijde van de tailboom een gat zit en aan de andere zijde een sleufgat.
Hopelijk dat iemand dat weet en ons kan vertellen. Misschien is een kleine modificatie van de tailboom houder nodig om de funktie van het sleufgat te gebruiken en zo te voorkomen dat de tailboom kan verdraaien.

Groet,

Etienne
 
Klein beetje tape om de tailboom plakken zodat deze weer lekker klem zit in de behuizing.
Als ik mij niet vergis zit er bij mijn trex 550 in de behuizing van de tailboom een palletje die dus weer in de uitsparing van de tailboom valt. Tevens zit er ook nog een extra borgschroefje door de behuizing in de tailboom gedraaid.

Groeten Merlijn
 
Laatst bewerkt:
Die tip van een stukje plakband was handig, alles zit weer goed in elkaar. Even afstellen en vliegen maar weer!

Dank,

Hugo
 
Gaatje boren

Je kunt ook een extra gaatje boren en met een Parker borgen

Mvg
Patriek
 
Laatst bewerkt:
Dat gat aan de ene kant zit erin, zodat hij met de staartvin erop zetten vastgepint word
Iig bij mij zit er tussen de achter tailblock en de vin een opvulstuk, waar aan de kant van de tailboom een pinnetje uit steekt. Die valt precies in het gat, zodat hij niet zomaar eraf schuift

Dat slopgat zit aan de andere kant, in het tailboomblock in de heli zit een pinnetje aan de binnenkant, waar dat slopgat overheen schuift. Hij kan zo niet verdraaiien, wel in en uit getrokken worden.
 
Back
Top