Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
En een en al wheelies als je er schoepenbandjes op zetGraven![]()
Een landrover heeft niet voor niets een lage gearing![]()
hoezo overpowerd
Wat was er mis met de link? :?Pokke mobiele telefoons ook met die waardeloze autocorrectie. :evil:
Kostte jaren geleden 700 eypo en was hetzelfde chassis als de Baja 5b. Het latere model had een eigen chassis. Wordt al een paar jaar niet meer gemaakt.
Dit is wel gaaf:
En dit als je naar Flux wil:
PK Model Racing
En hoppa, ook weer tuuusss
Was idd weer gezellie tussen de stortbuien door.
Vandaag de pinionbout gebroken, voor het eerst in jaren
Na het crossen samen met Gorby onder het genot van een bakkie koffie aan het knutselen gegaan met de kolomboor
De bell netjes uitgeboord en een vers tapje er doorheen gehaald, zit weer als nieuw
Thanks Gorby, was weer een gezellige derde helft![]()
Bah!!! Als ik zo'n Baja dan weer zie staan, dan blijft t toch wel een engeltje.. Misschien.. dan.. toch..
Nja, een stermotor van 600+ eurie ga ik sowieso niet kopen..
@Junk: pm me even je rekeningnummer door, anders krijg je het rest bedrag wel een keer handje contantje![]()
BYMpie jij had een kleinere spur als ik op de t2 he.Die van mij is 84t
En welke pinion heb jij erop.
filmpie geknutseld onder invloed van bier
@BYM:
heb jij nog een adresje voor zo'n tang/sleutel waarmee je de vliegwiel veertjes mee op je clutchbell kan aanbrengen zonder dat ze afbreken,door de kamer heen vliegen of in de top van je vinger terechtkomen? :rolling:
Vroeg net ook wat aan BYM maar die zal wel met zijn pielemoos aan het spelen zijn![]()
Dit is wel gaaf:
Hopla, groot voordeel van elektro: Veel rook en rare luchtjes als het mis gaat. Ik had de pinion iets ingekort zodat het hele loopvlak op de spur gear liep. Sluit ik alles aan, laat de motor lopen, rammelt een schroevendraaier van een ophoging en maakt zo precies kortsluiting op de polen van de motor. Met enig geknetter en veel rook kwam de regelaar abrupt aan zijn einde.![]()
Dat wordt pas over 3 weken rijden, hobbybudget is op aan de nieuwe auto en de slome met die baard. :xmas:
Heb zitten snuffelen en met een 34 pinion en een 71 spur kom ik op 4.96Moet nog kijken voor je ... [edit]
Je eind overbrenging moet 5 zijn .....
Heb zitten snuffelen en met een 34 pinion en een 71 spur kom ik op 4.96
en met de 34 pinion en 72 spur is de FDR 5.03
Ik heb de 38t/16t pulleyes
Dus het wordt een van de twee,maar weer een bestelling gaat doen zo
Nu nog lipo's zoeken
38/16 heb ik er ook opzitten, met een 75spur en momenteel een 35pinion.
Ik kan alleen nergens terugvinden wat voor FDR dat nou betekent, in de setupsheets beginnen ze bij 80![]()