Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Hay Steloe,
Ik ben van Kuurne en heb net een honeybee cp 3 binnen, ik vlieg met m'n Blade msr op mode 1 en de HB is mode 2. Ik zal morgen naar de concorde rijden in Kortrijk om te vragen of ze die kunnen switchen (ze verkopen geen e-sky maar ben daar goeie klant) Ze hadden me wel al laten weten dat ze niet zeker wisten of ze het zelf konden veranderen. Indien ze niet kunnen kan ik daar bij u voor terecht?
grts,
Bjorn
proficiat
U hebt PB.Ik ben van de streek.ik ben van Veurne, West vlaanderen....
ik zou graag leren rc vliegen, ik zoek iemand die me dat kan leren, niet al te ver van bij mij.....
graag PM
ik ben van Veurne, West vlaanderen....
ik zou graag leren rc vliegen, ik zoek iemand die me dat kan leren, niet al te ver van bij mij.....
graag PM
Ik wilde dus zeggen ,of reservebelgen ,zoals ik uit Zeeuws vlaanderen ook zo eng zijn !haha? Maar ik heb een eigenwijze i.pod die domme dingen schrijft !sorry hoor.
Ben ook van Brugge,Lissewege.Net begonnen met heli vliegen,maar krijg hem niet van de grond,zelfs niet met full gas.Zou het leuk vinden mocht ik mensen leren kennen,die mij ook willen helpen.
Mvg
Chris
Idem, woon in Liedekerke en Vlieg bij de Modelwings In Ternat!31 jaar Denderleeuw city (nu in Liedekerke).
Ik ben van diksmuide en ben ook nog maar pas begonnen met vliegen
Heb het ook geleerd van mensen met ervaring ,gaan regelmatig in nieuwpoort vliegen.
Als je eens zin hebt laat maar weten
deze treath kwam