xray 808e

vandaag wezen rijden met dit hete weer. op een gegeven ogenblik was het zo dat mijn de auto niet meer stuurde en gas gaf. terwijl de zender en de ontvanger verbonden waren. kan het zijn dat dit komt door de warmte?
 
idd regelaar gaat om de een of andere oorzaak in beveiliging...

Vandaag op de clubrace in Arendonk hadden we een auto die dat ook constant deed, na veel zoeken bleek dat de ontvanger te warm werd :)
 
idd regelaar gaat om de een of andere oorzaak in beveiliging...

Vandaag op de clubrace in Arendonk hadden we een auto die dat ook constant deed, na veel zoeken bleek dat de ontvanger te warm werd :)

dus waarschijnlijk is dat morgen wel weer over? want ik probeerde em weer te binden maar dat deed ie niet. hij zou dan moeten knipperen(ontvanger) maar dat deed ie niet. komt dat dan ook door de beveiliging?

m.v.g bryan
 
het is de lrp c3stx pro. hij doet t nu niet. eigenlijk net als toen hij niet stuurde en niet gas gaf. hij is wel gebonden en dat is dus wel raar
 
ik had t al met iemand anders zijn dx2s geprobeert en toen liep ie als een zonnetje. het ligt dus echt aan die zenderset
 
Kan zijn dat je ontvanger er de brui aan gegeven heeft... Deze temps hebben voor nog wel wat ontvangst/ontvanger problemen gezorgd bij vele mensen!
 
Ik zou nu wel eens een foto willen zien hoe alles is aangesloten, want wat jij kapot hebt gehad in zo'n korte periode lijkt me niet normaal.
 
hier een foto van de bedrading:
full


ik laat em morgen nakijken over de voltage en ik vraag gelijk of het iets anders kan zijn. maar als het mijn servo is is het raar dat ik daarvoor een hele tijd heb kunnen rijden en opeens niet meer

regelaar: ace rc 150A Plus
servo: ds1015
als er nog meer info over de elektra moet zijn hoor ik t wel

edit: Wat ook raar is, is dat toen mijn eerste ontvanger kapot was, ik ook een dx2s met sr3300t heb getest in mijn xray met dezelfde elektronica. die deed t helemaal goed
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Top