




Beste lezers/leden van dit forum,
Er moet mij duidelijk iets van de pen af, en waarom ? Omdat ik merk, en ik kan er geheel naast zitten, maar wat is er tegenwoordig met het forum aan de hand?
Waar zijn de nieuwste berichten, die je meestal op de hoofdindex leest, zijn deze verplaatst of is er intern in het forum softwarematig iets veranderd? Ik krijg steeds meer het idee dat het forum ergens zijn glans aan het verliezen is en dat er geen interesse meer is voor wat nieuwe discussies.
Het enigste wat in het forum nog wel wat actueel is , is het gedeelte van de verkoop van diverse vliegtuigen en aanverwante zaken, maar voor de rest.... Ik weet het niet. Wellicht dat er meerdere lezers dit hebben gezien of geconstateerd hebben, en dan denken "ik zoek het wel ergens anders".
Nu weet ik wel dat het MBF-forum vrij groot is in zijn soort en dat de eigenaar zijn best wel doet om het mooi en netjes te houden, maar ik vind toch dat er te weinig actie is, het wordt een saaie boel om zeker al 6 weken dezelfde berichten te lezen.
Ik vraag me af of meerdere deze mening wel of niet delen met mij, dus ik ben daar wel eens benieuwd naar.
Ter info, als dit topic te kwetsend naar de mods/operators overkomt, dan is het zo, maar ik meende dat ieder lid zijn/haar verhaaltje mag plaatsen. We leven tenslotte in een vrij land waar je je mening mag geven.