Het Schipperscafe deel 4

Status
Niet open voor verdere reacties.
GMA,

eindelijk eens goed kunnen slapen! plakkers zijn er al vanaf want die zijn deze nacht los gekomen. straks nog wat aan de diva werken en daarna ga ik eens even kijken of er nog vis zit in een privé vijver :D

gr Brecht
 
Moghú heren,

De rust is terug na de storm van gisteren maar met 10,2° C en 4 Bft W vandaag is het ook niet alles, 't voelt frisjes.

Programma vandaag : nog niet bekend.
Waar heb ik zin in : moet nog bedacht worden.

Eerst maar eens schafttijd ;) en euh...koffie.
 
brecht ik breng straks die as binnen als ik het weer niet vergeet
heb je nu nog een stuk rubber om die koppeling te maken ???

gr raf
 
Mijn vreselijke uitvallen naar de energieleverancier heeft toch indruk gemaakt.
Teruglever nota is binnen.

En ik krijg €57.00 terug ipv dat ik €400.00 zou moeten bijbetalen.
 
Ik heb hier advies gekregen om de baggermolenromp te maken uit 3 lagen 160gr en daarna aan de binnenkant nog 2 lagen van 160gr.

Is dat niet veel te zwaar?
Is dat keper 160 wel soepel genoeg voor bij de achterstevens?

Ik hoop dat een andere leverancier ook nog reageert.
 
** Greenchoice hanteert een unieke margeregel. De margeregel houdt in dat klanten maximaal 1000 kWh per jaar per nota netto meer mogen terugleveren dan ze verbruiken en daarvoor toch een vergoeding krijgen inclusief energiebelasting (REB). Deze margeregel geldt alleen voor klanten met een digitale meter. De reden hiervoor is dat sommige huishoudens ongeveer evenveel terugleveren als verbruiken. Wanneer ze in een bepaald jaar meer verbruiken, betalen ze over het positieve saldo energiebelasting, terwijl ze diezelfde belasting bij de overige leveranciers niet ontvangen wanneer ze meer terugleveren.
Greenchoice kan dit beleid eenzijdig wijzigen. Waar u altijd recht op blijft houden staat beschreven in de energiewet, artikel 31 lid c.


Zo als ik het nu zie kan ik ondanks de instappremie bij een ander van €214 beter blijven.


Vooral als je het volgende leest:

Voorschot bedrag weer laten aanpassen naar het bedrag wat het was voor de zonnepanelen. Het enige spannende is nu nog de jaaropgave en de verwerking van de meterstanden incl de teruglevering. Ik hoop dat dat in een keer goed gaat. Anders is het inderdaad nadenken over een andere leverancier.....

Aai, ik heb dezelfde ervaringen met Energie Direct. Alleen is mijn aanmelding is van half oktober 2012.
Ze hebben dus niet veel geleerd in een 1/2 jaar !! Dit is zorgelijk.Toch misschien wel een rede om over te stappen naar een zonnepaneelvriendelijke energie leverancier !
 
wat is straks Raf?
Is dat keper 160 wel soepel genoeg voor bij de achterstevens?


hallo

van deze sesie geen foto's want het zou de camera niet tengoede gekomen zijn
ik zal proberen aan een tekening uit teleggen wat er gebeurt is
coastere.jpg

het groene is het schuim
de gelcoat en de epoxy heb ik weg gelaten
het bruine is het aanbrengen van de polyester pap met vezels om de kant schuin te maken
het orange is een laag glasdoek en zo elke kleur een ander doek
zo zitten er haast over heel de romp 2 lagen doek en is het veel makkelijker om aan te brengen dan een grote doek ineens
het orange deel is weer een moeilijke omdat het hier weer de hoek omgaat
maar dit is een buiten hoek terwijl de onderkant een binnen hoek was
daar de doek op een rol zit wil hij van zichzelf uit reeds een beetje rond plooien
daar maak je gebruik van om dus je legt de doek zoals hij wil krullen
je smeert de doek zoveel mogelijk in maar je begint op de bodem (nu het dak)van het schip met vast leggen
de rest steekt gewoon over maar op de naad sop je de doek toch reeds in zodat hij wat meer flexibel wordt
dan leg je de zwarte laag er over heen
die houd de orange laag als het ware tegen zodat deze niet meer kan schuiven
als dat gedaan is dan ga je met hars de doek de hoek om plooien en dan is het een kwestie om vooruit te werken voor de hars gelatine wilt beginnen worden
en zo is morgen de mal klaar om ontmalt (is da wel een woord)te worden
dit is de manier die ik gebruik om zulk een rompje in een mal te zetten
grotere rompen dan moet je beginnen met een ijzeren kader er rond te zetten en steunspanten en dergelijke
maar bij modelbouw is dit nu niet echt van toepassing
da was het voor vandaag zowat

gr raf
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top