Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Dus je koopt voor de Super CP de tail plus tailmotor zodat je niet hoeft te solderen. Moet je alsnog solderen. Wat een onhandige constructie is dat zeg. Bij de mcpx wissel je dat zo om.. Of zie ik wat over het hoofd..
Welnee!. Als je goed kijkt zie je dat het vierkante gat waar de boom in moet een uitsparing heeft aan de bovenkant! Je buigt dus de draad naar de bovenkant van de boom, en prikt hem in het gat. De draden gaan dan langs de zijkant van het frame naar voren.
Niets te solderen!
Als ik een foto moet plaatsen geef dat dan even aan!
Ik neem aan dat in het fabricageproces de zaken wat netter aangekleed worden, dan dat men later zelf de onderdelen gaat vervangen. Dit moet natuurlijk zo makkelijk mogelijk kunnen.
edit: net even met een klein bandje op de ladybird geknoopt en binnen gevlogen.
Tja, je merkt wel dat de ladybird harder moet werken, maar opzich gaat het aardig.
en moet even het zwaartepunt van de keychain cam opzoeken i.v.m. balans.