De Berg is van Jan!

Status
Niet open voor verdere reacties.
Niet dat ik weet. Of het moet wat epoxy of balsa zijn.
Wel wat dampen, maar dat is weer geen snuiven.

Die Doornappel breng ik van de week wel even langs.
Zo vers mogelijk toch?
De borrel zal dan ook wel weer klaar staan?
 
Oh? En wat is het functieprofiel van die kandidaten? Mannelijk, vrouwelijk, moet men in het bezit zijn van een rijbewijs, diploma's, getuigschriften enz enz enz...

Moet ik dat bepalen? Zoeken jullie dat lekker zelf uit. Ik ben interim, weet je wel? Die nemen alleen de lopende zaken waar.


Laten we allemaal een borrel nemen!

Eindelijk weer een zinvolle opmerking in dit draadje. Het werd tijd!
 
Erwin, kom maar een borrel halen geen probleem, plantjes en aanverwante zaken gerust thuis laten.
 
SJONGEJONGE! Heb je soms Bertus over de vloer gehad en heeft hij zijn negatieve energie op jou weten te plakken ?
 
Uhh nergens last van hoor, alles positief hier, net nieuwe lading whisky binnen, morgen komt haardhout en bruinkool binnen, hond is happy, vanavond mosselen met wijn, morgen haring dag en genoeg sigaartjes.... Waar de rest last van heeft, geen idee. Ohja in het kader van vegen de schoorsteen poetser komt ook vandaag, de mantel laat ik aan Roel over.
 
Ex-Beheerder??? Interim-Beheerder zal je bedoelden. En hoezo 'negatieve energie'? Ik zal niet beweren, dat ik bruis, maar de nog aanwezige energie wordt bijna uitsluitend positief benut, hoor! Dat komt alleen al doordat de arbeidsomstandigheden van een interim beduidend beter zijn dan die van een gewoon manager. Sinds deze week ben ik er achter, dat die 2,5 keer zo veel verdient als een gewoon manager en z'n onkosten declaraties daaraan kan aanpassen. Dat had ik eerder moeten weten! Misschien is het zelfs een goed plan om mijn bedrijfje om te smeden tot een interim-servicedienst.
 
Sinds deze week ben ik er achter, dat die 2,5 keer zo veel verdient als een gewoon manager en z'n onkosten declaraties daaraan kan aanpassen. Dat had ik eerder moeten weten!

Komt goed uit. Hier krijg je betaald in ondankbaarheid en gezeik. Dat kunnen we je prima 2,5 keer zoveel geven. Zeker op CPD. IPV alleen de vrijdag wordt dat dus maandag, dinsdag middag en vrijdag. Zijn we het daar snel over eens.

Onkosten en declaraties mag je best vaker indienen, uitbetaald worden ze toch niet. Verschaft je alleen maar meer werk.
 
Burpmans, hou jij je eens bij je eigen afdeling. Ga maar even in het buitenBergse een vliegtuigje modereren of zo. Of zoek eens uit hoe iemand een foto kan verwijderen. Ik heb geen idee waarom iemand dat zou willen, maar het is in ieder geval weer eens een ander geluid dan dat de links van foto's ontbreken. Wees daar blij mee!
Als mislukte milieumedewerker van de MBF-Berg heb je hier natuurlijk geen enkele zeggenschap en heb je ook geen enkel inzicht in het beloningen-systeem, dus wordt deze laatste posting door het interim-Bergmanagement beschouwd als niet-geplaatst. Waag het echter niet om 'm zelf te verwijderen!

@brutus,
Bij de overgang van Graupner naar Graupner/SJ en bij de overgang van Robbe naar Ripmax is er eigenlijk niets gewijzigd. Ik ben alleen beide keren een kwartaal kwijtgeraakt. Het is eigenlijk net zo als iemand, die 3 keer een tijdelijk arbeidscontract heeft gehad bij een bedrijf en dan 3 maanden in de ww moet voordat-ie opnieuw mag solliciteren.
 
Linkjes naar de foto's ontbreken helemaal niet. Dat ze niet werken wil niet zeggen dat ze er niet zijn. En mislukte milieumedewerker valt wel mee, dat het niet aan de eisen voldeed wil niet zeggen dat het mislukt is. Mijn standaarden lagen daarin een stuk hoger dan gewenst. Laten we zeggen dat het niet geheel paste.

En als manager, interim manager of ander gepeupel wat denkt iets aan beheer te doen maar feitelijk het werk door andere laat doen door te kort aan kennis en daadkracht, misluk je steevast. Ik erken dat je een poging gedaan hebt, je best kan ik het helaas niet noemen. En ja, mislukt maar dat had je zelf inmiddels ook (eindelijk) wel gezien.

En nu? WEEKEND!
 
Bij verkiezingen met modder gooien naar opponenten is natuurlijk een kwestie van gebrek aan woorden. M.i. getuigt dit ook van een bedenkelijke mentaliteit. Bij deze sollicitatie naar naar MBFB-Beheerder kan ik hieruit slechts één conclusie trekken:
ongeschikt.jpg

Nu maak je ook nog één principiële vergissing: ik ben geen opponent. Ik ben namelijk niet herkiesbaar. Dat zou betekenen, dat ik de interim status zou moeten opgeven en daar begin ik natuurlijk niet aan. Nu niet, morgen niet, nooit never nie(t).
 
Ik kandidaat? Aan me nooit niet dus dat is een foute aanname geweest geweest (als antwoord op naar naar). Als moddereter krijg je al genoeg gezeik over je heen. Laat staan dat je er een vrijwillige post als MBFBH bij zou nemen, nee hoor bedankt!

De principiële vergissing werd dus door verkeerde aanname door jou gedaan, ik ben geen opponent. Houd lekker je interim status als je dat zo belangrijk vind, ik heb daar niet zoveel mee.
 
Jaja, en nu snel terugkrabbelen. Zeker spijt van zo'n onvriendelijke posting ?

Maar tja........:

spijt.jpg
 
Uhh Jan, dat laatste tegeltje is niet bij iedereen mogelijk, wel gewenst, maar dat terzijde.
 
... Ik ben interim, weet je wel? Die nemen alleen de lopende zaken waar.

"Waarnemen" houdt in dat je (tijdelijk) iemand vervangt die er niet (meer) is.
Jij bent er nog steeds (hoe irritant het ook is) dus hoeft niet "waargenomen" te worden. En dat tijdelijke, daarvan heb je zelf gezegd dat het niet zo tijdelijk is als tijdelijk wel zou moeten weten. Dus: hop, weg met die "status"!

Komt goed uit. Hier krijg je betaald in ondankbaarheid en gezeik. Dat kunnen we je prima 2,5 keer zoveel geven. Zeker op CPD. IPV alleen de vrijdag wordt dat dus maandag, dinsdag middag en vrijdag. Zijn we het daar snel over eens.
Hohoho.... Gezien het verloop van dit draadje gedurende de laatste 24 uur moet ik constateren dat heer Burp met zijn voorstel tot wijziging van het "PD-schema" enigszins prematuur is. Feit is dat het (in ieder geval deze week) PD-schap begonnen is op de woensdagavond en zich ondertussen uitstrekt tot donderdag. Naar verwachting, gezien de gemiddelde bedtijd van een zekere tentbewoner hier zal dit naadloos overgaan op de vrijdag.


Bij verkiezingen met modder gooien naar opponenten is natuurlijk een kwestie van gebrek aan woorden.

Wederom een overduidelijk "Hohoho!" Ondanks dat kerstmis nog lang niet in zicht is. Je kunt Burp van veel beschuldigen, en ik zal daar enthousiast aan meedoen, maar één ding kan hem niet nagedragen worden: Gebrek aan woorden. Als je dat serieus meent, had je tijdens de BBQ in E&W nieuwe batterijtjes in je hoor-apparaatjes moeten doen.

Corrien zei:
...ik ben geen opponent.
Correct en tevens juist. Je bent geen opponent, je hebt opponenten. Een stuk of zes: Burp, Brutus, Puf, Lok, MP en ondergetekende. Oké, soms Hobbyist ook.

Om met Brutus te spreken:
Brutus zei:
Best wel lullig eigenlijk.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top