'Motor' printen . . .

Zoals aangegeven is het niet helemaal goed verlopen, er zijn een aantal kleine dingen los gekomen van het printbed. Maar dat is de volgende keer eenvoudig te voorkomen.

Lijkt het je wat?

16734757205153871475735895512501.jpg
 
Laatst bewerkt:
Ja, lijkt me zeker wat!

Wordt er helemaal blij van.

(Zal niet zo eenvoudig worden om en het dieseltje in te bouwen en dit er omheen te friemelen, maar het is de moeite meer dan waard.)

Dus: toe maar.

Ik stuur je een PB.


jan.
 
Laatst bewerkt:
Eerst onderdeeltjes zijn klaar, nu de cilinders nog.

Wat is het klein zeg o_O
PXL_20230113_202644236.MP.jpg

PXL_20230113_202427987.jpg

Ik ben wel heel benieuwd hoe het filament zich gaat houden bij de warmte die het dieseltje afgeeft. Het gebruikte materiaal is colorFabb PLA-HP.

 
Wow, dit is mooi zeg…. Ik krijg er meteen zin van om mn printer uit de verhuisdoos te halen en op te bouwen
In eerste instantie wilde ik voorstellen om de delen af te mallen in siliconen en reproduceren in PolyUrethaan, maar die HP PLA ziet er ook veelbelovend uit
 
Met zulk klein spul en vooral die kleine kiertjes tussen de koelribjes heb ik geen ervaring, kan het natuurlijk altijd een keer proberen
 
Back
Top