Bruder dieplader gezocht

Hey,

Ik weet dat dit eigelijk bij de "gezocht" topics hoort maar ik dnek dat ik daar niet veel reacties krijg dus ik probeer het even hier.
Ik ben op zoek naar een dieplader van Bruder, als je er nog 1 thuis heb liggen wil ik die wel overnemen maar als je een winkel weet die alleen de losse dieplader verkoopt dus niet die versie met actros ervoor, hoor ik het ook graag. Ik kon op internet namelijk alleen de gele versie met actros ervoor vinden. Het gaat hier om de dieplader schaal 1:16 of 1:14.

Sander

imag1633br7.jpg


mobrdi01oz8.jpg
 
Hi Sander,
Ik ben ben bang dat je de losse trailer niet gaat vinden . .
Zelf ben ik ook nog op zoek naar zoiets, maar ik vind ook alleen de trailer met truck, MB Actros of Mack. De Mack is rood, en de MB is geel.
Ik heb de MB cabine gebruikt, voor mijn zwaar transporttrekker op Wedico chassis, met de trailer als aanhanger (wielen van de MB "verbouwd" tot dolly) en wil nog een 2e trailer (geel) om een 6-as trailer te kunnen bouwen.
Groeten
Bart
 
Hey,
Ja dat was eerst ook mij plan om een 4 of 5 asser te maken maar me plannen zijn een beetje geweizigt want k ben nu met een trailer bezig met 2 containers erop!
 
Is dat een vraag of een opmerking? Of misschien een instinker? ;)
Die op MP heeft in ieder geval ook die Actros er voor...

Mooier kan niet een vrachtauto metoplegger. Als de auto niet nodig is kan die gewoon weer verkocht worden. Daar had ik niet aan gedacht:D
 
bruder dieplader

hallo medehobbiers
ik ben markioo en bouw ook vrachtwagens
en gebruik ook bruder,en er bestaan diverse uitvoeringen van de dieplader
in geel en rood,maar ook met een dolly ervoor,ik meen dat er een unimog voor zit met een mobiele graafmachine erop of de bulldozer,die je weer los kan verkopen,of bewaren.
ik haal mn modellen gewoon bij toys r us of intertoys,en wat ik op het moment niet gebruik gaat op zolder naast de kerstboom bijvoorbeeld
en neen ik heb net gekeken en heb geen dieplader liggen,wel de boom die ik nu maar op ga zetten.
veel succes met zoeken en bouwen.
fijne kerstdagen
met vriendelijke groeten markioo
 
De diepladers zijn in duitsland wel los te koop en kosten daar amper wat, k'heb ze daar ook gekocht, verbouwd en verkocht, dus even neuzen op ebay
 
Back
Top