En CA scharnieren zijn dat niet?
//edit
dat bedoel ik niet vervelend. Ik weet dat kavan scharnieren prima scharnieren zijn. Enige nadeel ervan vind ik dat je toch al snel een kier krijgt over je scharnierlijn. Met CA scharnieren, welke volgens mij net zo goed zijn, heb je minder last van dat effect.
Van CA-scharnieren kun je nooit precies zien of ze met voldoende lijm vastzitten, nu heb je wel van die truukjes met een gaatje boren van te voren e.d. waar de lijm dan in kan lopen, maar ik durf dat niet zo snel aan, maar dat is persoonlijk.
Een kier hoef je niet te krijgen, de grootste kier die ik heb is 1mm bij sommige toestellen. Daarnaast kun je een randje folie of gewoon doorzichtige tape over het kiertje leggen, dat beinvloedt de roll-rate ook weer gunstig

Grt.