Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Heb namelijk ook (nog niet zo lang) een baja stil staan met de nodige hopups...
Ik vind het persoonlijk wel jammer dat het sfeertje wat er altijd op zondag was zo goed als verdwenen is.
Je mag nu blij zijn als je met 5 man een doordeweekse avond op ht staat
ik denk dat met 20 man op zondag, op het oude baantje raggen zo goed als vervlogen tijden zijn, letterlijk en figuurlijk :-|
Misschien maar eens een kijkje nemen in purmerend![]()
@ Daar zeg je wat FRITSIE, maarja dat zat er wel aan te komen
niet, maar net wat jij zegt daar zit wel een kern van waarheid in(toch
jammer),gr.Dr.Dre.:cry::cry::--
-
cry::cry::cry::cry::cry:
Ja een mannetje of drie is er altijd wel![]()
Pfff gelukkig toch nog iemand die er net zo over denkt en dan kwam jij notabene alleen maar voor de gezelligheid![]()
Tsja, ik heb nog twee kinderen. Ik heb het even geprobeerd maar na 7 jaar wil ik ze misschien toch wel inruilen. Eventueel met onderhoudsmodule (lees vrouw) erbij. 8O :rolling:Heeft niets met moed te maken , en ene ligt je gewoon beter dan het andereen dat weet je pas als je iets hebt uitgeprobeerd .
Bij deze dus...
Ik deel jou mening ook wel hoor maar om nou ineens alles op te geven vind ik een beetje ver gaan (voor mijzelf).
Pfff gelukkig toch nog iemand die er net zo over denkt en dan kwam jij notabene alleen maar voor de gezelligheid![]()
snap even iets niet frits je hebt toch ook een easystar ?
Zoals jij weet Phil vond ik het al een tijdje jammer dat het anders gaat dan voorheen.
Idd, dat hebben we ook meerdere keren besproken. Ik (wij) had(den) zelfs nog een paar pogingen gedaan om de Baja mee te nemen, maar als het bij 2 man blijft denk ik dat wij daar weinig aan kunnen doen. Dingen lopen nou eenmaal zoals ze lopen, hoe jammer dat ook is voor sommige mensen
Gelukkig kom je nog wel eens langs op HTMaar wij zullen elkaar wel vaker zien :rolling: denk ik. P.S. kom je de 16de ook nog langs?
Idd Phil het loopt zoals het loopt en dat is goed.
Zouden we elkaars verjaardag niet overslaan?![]()
ik heb er namelijk al één op die 16e
Dat is ook zo, waarom vergeet ik dat steeds![]()
Kom je maar een andere keer
![]()
Ik snap niet wat jij niet snapt?
en ja ik heb nog een easystar
nou dat je zegt dat je er niet heel veel meer zal gaan komen enzo. rijden zal je niet meer doen daar zoals je zelf zegt maar je komt toch vaak vliegen ook ?
Vliegen ligt mij niet, dus dan ben ik in ieder geval snel klaar.
sorry
heli vliegen mischien wel ?
je bent niet de enige met die mening hoor . ik begrijp het wel .
aktie zat als je het eenmaal kan dat wel ......