Wéét iemand een handleiding van deze Tamiya TT-01E al ergens op staan ?
De TT-01E manual is hier te vinden.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Wéét iemand een handleiding van deze Tamiya TT-01E al ergens op staan ?
Een porsche tt-01E aangeschaft, ...
Lijkt mij dat deze in de stock toerwagen klasse mag: "Modellen als: TT-01 chassis auto’s".
Daarnaast zou hij denk ik ook in de beide TRF klassen toegestaan kunnen worden.
Kan iemand verduidelijken vanwaar dit nieuws komt?http://www.rcwebmagazine.nl/ zei:DTC 2008: Reglementswijziging Super GT Klasse
Geschreven door Marcel van der Ende
vrijdag, 11 juli 2008
Zoals jullie in het technisch reglement hebben kunnen lezen, hebben wij voor de Super GT klasse een tweetal Tamiya Motoren gekozen die gebruikt mogen worden bij deze klasse, te weten:
-53696 Super Stock Motor Type TZ
-53697 Super Stock Motor Type RZ
Wij hebben te horen gekregen dat deze motoren niet meer geproduceerd zullen worden door Tamiya en dat het zgn. uitlopende modellen zijn. Dit betekend dat het mogelijk is, dat deze motoren binnenkort niet meer leverbaar zullen zijn.
...
Ok, is dat ook duidelijk, bedankt voor het navragen.
Een porsche tt-01E aangeschaft, zal waarschijnlijk nog nie klaar zijn om op 9-10 augustus te kunnen déélnemen, maar misschien wel de komende tamiya cups in Nederland. Laat de datums en plaatsen dan maar horen hoor.