-

was leuk jullie weer te zien , en wat vliegwerk te mogen aanschouwen.
ik heb mijn 250 uit de verkoop gehaald, ik hou hem lekker zelf :), welliswaar dankzij aria...het probleem zat duidelijk in de tailboom en de belt, thuis kon ik hem uittrekken als een elastiek, hij was dus gaar...nieuwe is al besteld en de volgende keer gaat hij gewoon de lucht in (eerst aria nog een keer proefvliegen :) )
 
jij wel parsa,ik als een mus :)
ik zag bij jou duidelijke vooruitgang in jouw stunts, gaaf, komt denk ik door je nieuwe "schoenen"
 
Ik ga me ook even mengen in dit topic. Ik ben sinds kort hier in nijmegen komen wonen, en ik ben ook op zoek naar wat heli-vliegers en een mooie plek (misschien ook nog een club)

Wordt er nog wat gevlogen op de jacobsweg? dan kom ik een keertje langs en misschien ook wat vliegen. Ik zag dat morgen best mooi wordt trouwens, 10 graden, weinig wind
 
oke, dat is mooi.

momenteel staan de vliegspullen nog in verhuisdozen, dus waarschijnlijk kom ik zonder spul. Maar even de stek bekijken en mensen spreken is ook even leuk
 
Vliegen

HEy Bas,

Leuk om je nu een keer in real-time te ontmoeten.
Wat ik al zei...ik heb je in 2010 gefotografeerd at the club.

zie hier je foto's!!!

IMG_6590.JPG


en deze:
IMG_6585.JPG


IMG_6589.JPG


groetjes Raymond vd Multicopters!! (tri-copter)
 
hey, jongens. ik heb nog twee goede vlieg plek tips...

Ik vloog ook wel eens hier, bij bijsterhuizen, is ook niet ver rijden, dicht bij ons in lindenholt. genoeg ruimte..zie link.

Bing Maps - Driving Directions, Traffic and Road Conditions

en wij vlogen ook wel eens bij de nijmeegse hondenclub, als er geen les is dan heb je ook ruimte. mooie veldje. bij staddijk. ze hebben een website en daar staat wanneer ze er zijn of niet.

Bing Maps - Driving Directions, Traffic and Road Conditions

waar ik ook wel eens gevlogen heb is dit plekje in hatert, misschien wel makkelijk voor aria.

Bing Maps - Driving Directions, Traffic and Road Conditions

dit is een van mijn fotoá daar gemaakt met mijn hexacopter.
DSCF1216.JPG


tot zo ver de plekken...

groetjes Raymond
 
Back
Top