19 sept 2009 de natte vleugels weer op Zeumeren!!!!!!

Mijn grote Fourstar valt niet uit elkaar , die is voor deze zwaardere opgaven gebouwt .

En de Seawind is na 3 updates ook crisen zeker.

En omdat ik nooit over mensen vlieg is een helm niet nodig meneer Japioooooo . :mrgreen:

Mvg Johan
 
Ik heb de gouden tip voor Niek en Jaap, combinatiesetje, nu met gratis spatscherm, bestand tegen de grootste plons :rolling:

p-safe.gif
 
Laatst bewerkt:
Hehehe, jongens, dit is een heerlijk voorproefje van hoe gezellig het de komende watervliegmeeting wel niet gaat worden :D

Zal toch eens snel aan de Big Lift gaan beginnen om die op tijd af te krijgen.

Onno heeft voor zijn Piper Cub de drijvers ook eindelijk binnen.

En de Super Sportster is gister heel gebleven, al scheelde het een aantal maal niet veel :roll: :lol:
 
Die neem ik mee (de nieuwe is waterdicht), maar of je er in mag moet ik nog sterk over nadenken . :rolleyes:

Mvg Johan

Hee Japio, als je zelf een tent moet regelen omdat je bij Johan niet binnen mag, neem er dan één die groot genoeg is :yes: (Niek en ik mogen dan waarschijnlijk ook niet meer bij Johan binnen:banana: :celebrate:)
 
Onno heeft voor zijn Piper Cub de drijvers ook eindelijk binnen.

Welke ?? als ik vragen mag (PAF??) of uit de US.of.A

@ japio , je mag altijd bij ons komen voor onderdak "VRIND":infinity: (maar dan mot je wel naar willebroek komen):sleepy:
 
Laatst bewerkt:
Hoe laat begint wat ????

De hoog oplopende discussies tussen Jaap, Johan, Rob & Niek ?????

Tja, da's moeilijk te voorspellen ;)

Grtz,
Menno
 
Back
Top