22 juli 2012 : 5e Truggycup - ORMCO, Oss

baan-pano.jpg


Zo we zijn weer opgedroogd van ons zwem avontuur in Friesland en dan gaan we alweer verder richting de volgende race. Voor de 5e wedstrijd reizen we af naar het altijd zo gezellige Brabant waar de wedstrijd wordt verreden in motorsport heaven New Seven Hills in Oss.

Iedereen is welkom om te kijken en om mee te rijden, heb je een truggy kom vooral langs en doe mee. Let wel op, er is een bandenreglement en je hebt een transponder nodig. Mocht je deze zaken niet hebben, vraag het even hier op het forum andere rijders stellen meestal wel een setje reglementaire banden en een transponder beschikbaar. Dus...schroom niet, ook al ben je nog een beginner je krijgt alle hulp van de ervaren rijders!

Zaterdag 21 juli 2012 : trainingsdag
Zondag 22 juli 2012 : wedstrijddag

Adres:
Motodrome New Seven Hills
Zevenbergseweg 45
5351 PG Berghem
ORMCO

En een filmpje van de uitdagende baan:

Inschrijven: http://truggy.nl/news.php?item.161.5
Overzicht inschrijvingen: https://docs.google.com/spreadsheet...YUNvQnJhZExqWXc&single=true&gid=0&output=html

baan1-300x225.jpg
baan21.jpg
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ook ik heb diverse soorten en typen banden te leen voor de beginners! No problemo!
Ook een transponder kan bij mij geleend worden!
 
Welke banden raden jullie aan te gebruiken op de baan in oss?
 
Ik heb ook een set banden en een transponder te leen, maar dan moet ik het wel snel weten...volgende week ben ik op vakantie dus daarna gaat het niet meer lukken. Om die reden ben ik helaas ook niet bij de race.

Op Oss zou ik met AKA Cityblocks Soft rijden, eventueel in de ochtend op Super Soft wanneer de baan nog wat vochtig is. Oss heeft een baan met heel veel grip dus om die reden niet een te zachte band, dan ga je constant op 2 wielen door de bochten.
 
Ik heb namelijk van iemand een Xray xt8 gekocht met een setje cityblocks alleen ik weet niet welke soort.

Super soft is het zeker weten niet, maar ik denk het medium is of hard.
Als het medium is, dan zou ik deze toch gewoon daar kunnen gebruiken of zal ik dan echt problemen krijgen met grip etc?
 
Met medium zal je ook nog wel goed rond kunnen komen, hard wordt volgens mij (bijna) niet verkocht. Aangezien het je eerste wedstrijd is dat je met de normale klassen meedoet en je waarschijnlijk nog nooit op deze baan hebt gereden zal je toch eerst nog moeten wennen aan de auto en de baan, dus ik verwacht niet dat je meteen heel snel bent. Gewoon lekker op deze set banden gaan rijden, misschien dat je ter plaatse een setje soft van iemand kan lenen om het verschil te voelen.
 
Dan hou ik het lekker op die banden en ik ga gewoon me best doen en ik zie wel waar ik beland. Mijn verwachtingen zijn daarom ook niet te hoog, want als ik kijk hoe de students reden en hoe ik rijd.....

Maar ik doe mee voor de ervaring en het lekker rijden op zo baan, de rest komt later wel!
 
In mijn ervaring leer je de eerste wedstrijden die je rijdt heel veel, de snelheid komt er meestal pas het 2e jaar in. Gewoon lekker meerijden, probeer het midden van de baan te houden en niet teveel op je dak te gaan. Wanneer je een hele heat foutloos rijdt maar niet zo snel kom je best ver naar voren. Ik heb wel eens een hele heat halfgas moeten rijden omdat de achterkant van de auto met tiewraps vast zat. Gevolg was dat ik helemaal geen fouten maakte en vrij makkelijk naar de 2e plek toe reed.
 
Dat weet hij zelf ook want de wedstrijd in Zoetermeer ging zijn buggy steeds langzamer lopen door een dicht slippend luchtfilter. Het gevolg was dat hij op de 1e plek kwam te rijden.
Helaas niet 1e geeindigd ivm andere problemen.
 
idd gewoon rijden, echt heel veel rijden...
Daar leer je echt het meeste van.

Afstellingen en setups kan je naderhand gaan aanpassen zodra je de auto kent.
Banden kan je idd met mooi weer goed rond komen met medium, setje soft gaat je meer grip geven.

De cup gewoon meedoen, ik heb elke wedstrijd truggycup aangevangen zonder verwachtingen en eigenlijk zonder stress gereden... Ging toch ook goed!
 
Dat weet hij zelf ook want de wedstrijd in Zoetermeer ging zijn buggy steeds langzamer lopen door een dicht slippend luchtfilter. Het gevolg was dat hij op de 1e plek kwam te rijden.
Helaas niet 1e geeindigd ivm andere problemen.


Zo, dat was wat ja... Laatste rondje en hij stopt ermee,dacht dat ik gek werd, maar desondanks hartstikke naar mijn zin gehad en daar gaat het in eerste instantie allemaal om!:)
 
Circuit??? NEUUUUUUUUU HOOOR!!!

Was NBR Mol een circuit??? :O
Ik dacht dat ik op een vliegclub was :D Whahahahaha
 
Circuit??? NEUUUUUUUUU HOOOR!!!

Was NBR Mol een circuit??? :O
Ik dacht dat ik op een vliegclub was :D Whahahahaha

NBR Mol....eeuwig zonde, wat een toffe (vlieg)baan was dat.

Jammer dat ik daar maar 1 keer heb gereden (en dat was in mijn 1e jaar), ik ben erg benieuwd hoe hard ik daar nu met meer ervaring rond zou gaan. Dat verhaal wat hierboven ergens staat dat mijn achterkant met tiewraps vast zat was door de grote sprong voor het rechte stuk, daar ging ik het hek in :rolling:
 
Je was niet de eerste die het hek daar raakt :D

Was een trukje voor om die goed te nemen...
Maar de baan was idd een autosloper haha

Stewie was bijna gestopt met rijden door dit circuit :)
 
Denk dat je dan beter buggycup kunt rijden niet?

Maar ik dacht inderdaad dat ze een starterklasse gingen organiseren opnieuw.
 
Back
Top