4e FPV Meeting

Is/bestaat er een leuke locatie ergens in het midden van ons land ?

Zelf woon ik in het noorden ( Purmerend ) en kan me voorstellen dat dat voor anderen een hele rit is.
Vind het geen bezwaar om een eindje te rijden, maar leek me gemakkelijker...

afgezien van het weer, bestaat er intresse in een locatie in noordholland ?


-------------------------------------------

Heeft er al eens iemand aan een FPV onderzeeër gedacht ?

Hebben we tenminste niet zoveel last van humeur/weers invloeden :-)
(ik spreek even alleen voor mezelf ! )

Technisch-Weekblad-47-mini-onderzeeboot-groot.jpg
 
Laatst bewerkt:
Ik wil ook wel eens bij zo'n meeting zijn...

Zeker nu ik van alles aan het verkopen ben om met fpv te kunnen starten ;)
 
klopt, heb die vraag hier ook al vaker gehad voor FPV op een duiboot. Probleem is idd het signaal. hoe krijg je alles waterdicht... :)

Waterdicht is niet het probleem, radiocommunicatie (behalve op ULF) is niet mogelijk onder water, dus je zult toch met een tether moeten gaan werken.

Met vriendelijke groet,

Sander Sassen
ImmersionRC - Real Virtuality
 
Maar stel dat het makkelijk zou kunnen wat zie je dan?
Een beetje modder of is er nog meer te gluren onder water in Nerderland?
Want je wil dat toch niet in een vol zwembad gaan doen? :D:lol::D:lol:
 
Om precies te zijn zie je dit

FPV op een duikboot is dus al gedaan. Volgens mij gebruikt deze vent een boei met daarop de videozender. Deze is dus altijd boven water en verbonden via draden met de duikboot.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Bertus had het over Nederland he, dus over het algemeen heel wat minder helder water dan op Kos. :lol:
Maar je zult nog versteld staan wat je bijvoorbeeld in de Oosterschelde allemaal voor moois kunt zien! Prachtig gekleurde flora en fauna heb je daar. Je moet wel een goede duiklamp hebben om het moois te zien, maar dan gaat er ook een wereld voor je open!
Maar goed, dat beleef je toch het best als je een duikpak aantrekt. Even boven de wolken kijken is wat lastiger, daarvoor is FPV dan weer ideaal... ;)
 
Daarom heb ik hem ook in spanje gehaald :p

Maar nu weer ontopic.
Het weer is ziet er weer zwaar bagger uit voor de aankomende week :(
 
Ik heb de doodle aangepast. Want de maand oktober was alweer afgelopen. Even kijken hoe het weer zaterdag wordt. Volgens buienradar droog maar ze voorspellen nu nog erg veel windt.

Zou iedereen zich even opnieuwe willen aanmelden bij deze doodle.

Doodle: 4e FPv meeting
 
we moeten opschieten het word koud.... voordeel van de winter is dat het zicht boven enorm veel beter is dan in de zomer ;)
dus beter opnames
 
in de winter is de lucht minder vervuild en trilt deze ook minder waardoor het zicht beter zou moeten zijn. maar idd ligt dat even van de omstandigheden af.
maar je filmpje gaf idd minder zicht door als dat ik zou verwachten. mischien was het weer niet zo op dat moment. maar al dat wit heeft wel wat ;)

Kistjes hier gaan in december mee naar slowakije voor demo, eens kijken wat ik daarme kan opnemen in de besneeuwde bergen.
tips en trucs zijn welkom ;)
 
Laatst bewerkt:
Back
Top