5e FPV Meeting topic

Status
Niet open voor verdere reacties.
Het valt me wel op, je kunt moeilijk houding aannemen als je met zon bril op je snoet staat. ;)
Je staat maar wat te draaien met een beetje een "duh" gezicht alsof de buitenwereld nietmeer bestaat.
Dan is het wel weer fijn als je niet de enige bent die er zo bij staat. :lol:
 
Lekker Sven ,ik wist van niets en nu vertel je me dat ik als een zombie in het veld sta .
Gelukkig hebben we nog geen rare helm op .hihi
 
Ik vond jullie er nog niet zo raar bijstaan hoor. Het kan erger.

IIG is het een mooi evenementje geweest.

Ik hoop dat er meer van deze meetings komen, en daar natuurlijk veeeeel (HD)filmpjes van. (impressies van het evenement)


Taco.
 
Ik was zelfs onder de indruk dat Remy een headtracker in zijn bril heeff/had. Niets ie minder waar, het was gewoon het bewegen van zijn hoofd nav zijn stuurbewegingen.
Een soort van vooruit kijken oid.
Ik kijk zelf altijd zwaar naar beneden en heb zoals al eens geschreven best wel een gevoelige nek na een flinke middag vliegen....
 
Ik was zelfs onder de indruk dat Remy een headtracker in zijn bril heeff/had. Niets ie minder waar, het was gewoon het bewegen van zijn hoofd nav zijn stuurbewegingen.
Een soort van vooruit kijken oid.
Ik kijk zelf altijd zwaar naar beneden en heb zoals al eens geschreven best wel een gevoelige nek na een flinke middag vliegen....

Onze kinderen zeiden ook al eens, papa, waarom kijk je altijd naar boven??

Haha, had natuurlijk geen enkele zin met zo'n mombakker op je kop.;)
Macht der gewoonte denk ik.:o

Taco.
 
haha, Sander Sassen wel eens zien FPV vliegen? Da's de man als we het hebben over koppen draaien. én door de bocht proberen te kijken, én zijn omni op zijn hoofd anders polariseren.. owja, en dan altijd weer zo'n lach onder die bril uit..geweldig:mrgreen:

Tja, ene keer een headtracker, dan weer wel, dan weer niet. kword er gek van:yes:
 
Ik zie nu pas de filmpjes, maar dat leek me een bijzonder leuke meeting ! Zeer mooie filmpjes ook. Heb spijt dat ik er niet bij was !

Ook leuk om je octo eens te zien vliegen Remy. Dat gaat zeer goed lijkt me. Vliegt het nou beduidend anders dan een quad ?

Echt knap gedaan mannen, ik heb de filmpjes van voor tot achter uit gekeken !
 
Nah, valt mee.. Het schijnt dat zo'n okto als een schoolbus zou vliegen, maar zoals ik hem op dat filmpje daar vlieg, kreeg ik sterk het gevoel dat rolls en loops geen probleem konden zijn.

Het probleem was de gebruikte acceleratiesensor, of althans, de afstelling ervan. Ik had de parameters flink hoog staan, waardoor hij zichzelf ontzettend strak horizontaal wilde houden, met de nodige oscilattie's als gevolg.
Hij vloog hierdoor behoorlijk zenuwachtig.

nadat ik die level functie een stuk lager had gezet vloog hij ineens heerlijk rustig..( ik had de juiste knop in de software nog niet gevonden:rolleyes:)

Qua stabiliteit in vergelijking met een quad...Mwa.. Ik heb hem nu vrij zompig afgesteld staan, dus als er nauwlijks wind staat is hij enorm stabiel. Waait het flink, dan pakt de acc het over, en kan hij er wat beter mee overweg.
het verschil is voor mijn gevoel niet denderend.

De redundantie is wel gaaf. Probleem loos vliegen als een motortje uit valt, dat heb ik inmiddels ervaren nadat een motor er mee stopte.

Het redundantie verhael was voor mij een van de balngrijkste redenen om voor een okto te gaan. Helaas werkt dit bij een originele MK niet zo en heb je weer zo'n isoltaor board nodig..Ook kan hij een wat zwaardere hd cam meenemen.
 
De Kkuk blackboard v5.5 kan ook overweg met 1 dooie motor, zelfs bij hexacopters. ;) Ik heb pas nog een filmpje gezien hiervan, de beste man crasht zijn hexacopter, sloopt er een propeller af, en gaat vervolgens gewoon verder met vliegen. :lol: Heerlijk, hoe debiel goed die elektronica zich tegenwoordig aanpast.
 
Hmm, ben benieuwd of mijn ardu hexacopter ook een motorpanne aankan. Ben nog niet door alle verschillende versies wezen grasduinen om te kijken of die mogelijkheid er opzit.
 
Sven, het KK boardje maakt niet gebruik van I2C regelaars, en dus is er ook niet zo'n isolator boardje nodig.
Net zoals de multiwii, en vele andere boardjes. Deze maken allen gebruik van "gewone" regelaartjes.
 
fatshark bril retour china gestuurd nadat hij het begaf op de 5e meeting, Bevrc zegt um nog niet binnen te hebben gekregen....28 maart verstuurd.... en dan met dit weer...kan nog weken gaan duren....wordt helemaal gek ....#@$%$
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top