Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Heb jij dan ervaring met een turnigy lipo in combinatie met een stampede/rustler. Ik was ook niet echt van plan om 3s te gaan rijden. Op welke zoekterm moet ik eigenlijk zo'n balancer voor een Turnigy accucel-6 zoeken? Of weet iemand al een goedkope balanceding(ik weet de naam niet) van hobbyking/hobbycity?
BVD
Oisin
@I Xyzyx I
Als je een lader met ingebouwde balancer hebt, moet toch nog een balancebord erbij kopen om de lipo erop aan te sluiten, of is dat niet nodig?(zo'n ding denk ik)
@Riko
Die wilde ik als eerst ook, alleen die verkopen ze niet bij HK. Het handige is dat die thunder een ingebouwde accu heeft en een functie om de batterij op een bepaald voltage te laden zodat je hem goed weg kan leggen. Heb jij hem bij Nitroplanes gekocht? Wat is de verzendkosten daarvan?
Ik heb net iets geweldigs gevonden:Klik!
Dezelfde Turnigy 2s 5000mah alleen dan kleiner, en een hardcase. Deze past wel.