Aluminium voor pistons

Hallo,

Het anodiseren van mijn nieuwe zuigers is prima verlopen, de airzet ringen (tip Jan Kraak) heb ik ook al in huis, moet alleen de gleuf nog aanpassen. Zie de foto's, Verder een impressie van mijn nieuwe zuiger aansturing. Het grote printje is de hoofd aansturing, krijgt van de zender diepte en hoek op. En heeft ook een pressure sensor. Deze print geeft aan de twee kleine printjes de setpoints door, en met een terug koppeling (HALL sensor) stuurt deze met een H-bridge de motor van de zuiger tot de opgegeven positie.
Het tandwiel bevat 18 magneetjes daarmee is het mogelijk om op ca 0.2 gram in te stelllen. Binnenkort ga ik alles inbouwen en ben benieuwd hoe het in de praktijk werkt.
Op het display kan ik zien (vooral voor testen) wat de setpoints van de zuigers zijn, wat het setpoint van de diepte en hoek is en wat de diepte van de boot is (druk sensor)






gr Rob.
 
Back
Top