Beginnen met modelvliegen.

Maar ik ga hem al instellen op mode 2 voordat ik een model aanmaak.
Dan heb dat probleem niet, toch?

:)
 
ja,
ga je met een 450 flybarrless of met flybar vliegen. misschien kun je mijn programma gebruiken. ik heb ook een 450 flybar versie en de t8fg (mode 2)met een sd kaart kun je het zo overzetten.
 
Ik ga een trex 450 sport combo kopen.

Maarja, tegen dat ik met de 450 de lucht in ga zijn we al wel paar maandjes verder. ;)

Eerst simmen + in elkaar zetten.
 
Zo, net alles besteld.
1100€ armer. :(

Ik krijg het deze week allemaal thuis, maar ik doe het pas open tijdens oud op nieuw vakantie. :)

Kwestie van het allemaal eens rustig te bekijken. ;)
 
Voor zover ik weet moet dat gewoon kunnen: in het programma zou je een keuzemenu voor de stick mode moeten vinden, en verder zul je binnenin de zender even de veertjes moeten ombouwen (weet uit mijn hoofd niet of je bij jouw zender die plaat achter de stick units moet omdraaien of dat je echt de veertjes moet losmaken c.q. inhaken) en dan zou het voor elkaar moeten zijn.


Zoals hierboven beschreven, plaat loschroeven en erin schroeven naar keus(mode 1 tot 4). verder in de software de mode kiezen. geen gedoe met veertjes omwisselen. Niet in het function menu gaat rommelen, dan klopt later je programming niet. Je kan de mode in de software veranderen in het System menu/ HW Set en dan Stick mode.

Modellen uitwisselen zou ik niet doen. alleen als beide modellen 100% gelijk zijn., en dat zijn flybar heli's vrijwel nooit.(met n FBL heli kan je overschakelen omdat de zender een leeg H1 programma heeft)
 
Update:

Had 2 maand geleden al vanalles besteld, maar heb het vorige week pas open gedaan, kwestie van alles eens rustig te bekijken.
Nu ook al men eerst 'echte' vlucht gedaan met de MCPX, ofja, vlucht.
Ook heb ik al een paar keer ge-simt.

Nu moet ik toegeven, ik heb het toch ferm onderschat, dat heli-vliegen.
Maar, het is een leuke bezigheid!

Van knutselen is nog niet veel in huis gekomen omdat men werkplekje eerst af moet zijn, en er nog wat spullen ontbreken.
Als ik ga bouwen(trex 450 super combo) zal ik wel een draadje aanmaken, zodat jullie mij kunnen 'volgen' in de opbouw van de heli.
Dat zal tevens men eerte heli zijn die ik ga bouwen, dus tips and tricks zijn dan van harte welkom.;)

Er komen nog een paar dingetjes binnen zoals de Blade 450 3d, kwestie van al een heli te hebben die al in elkaar steekt. (slim?)

Hoe ver ik sta:
Buiten wat hooveren kan ik nog niet veel, op de sim/mcpx dan.
Hooveren in alle richtingen gaat goed , alleen het rondvliegen gaat nog niet.
Als ik moet draaien crash ik 8/10.
Maarja, ik heb mijn muurtje ook niet op 1 dag gemetseld...

Zo, dit wou ik toch even met jullie delen. :)

MVG,
Name.
 
Rond zen as draaien in een krappe ruimte heb ik ook wel moeite mee, een 450 size daarentegen blijft veel beter op zen plek als je rudder geeft. Ik had 1 keer eens veel rudder gegeven om hard rond zijn as te draaien en die begon gewoon cirkels te maken.. Resultaat: crash :mrgreen:
 
Google eens naar:

radds rotary flight school

en naar Finless Bob (Tech Room)

Dan heb je genoeg leesvoer voor de komende winter.

Dan een leuke heli overnemen van iemand op dit forum.. (help je andere heli vliegers hier ook weer mee, ;) )

Dan gewoon lekker doen! met de Radds rotary flight school, kan het bijna niet meer mis gaan. En is nog lache om te lezen ook..


Succes alvast en hou ons op de hoogte.


Groet,
Kevin
 
Rond zen as draaien in een krappe ruimte heb ik ook wel moeite mee, een 450 size daarentegen blijft veel beter op zen plek als je rudder geeft. Ik had 1 keer eens veel rudder gegeven om hard rond zijn as te draaien en die begon gewoon cirkels te maken.. Resultaat: crash :mrgreen:

Rond zen as draaien is zo niet het probleem, als ik rondjes, ofja, ovaaltjes wil vliegen gaat het in de bocht laat ons maar zeggen altijd mis.

De heli vliegt met mij ipv ik met de heli. :murder::n00b:
 
Ik bedoel, ik heb nog niet 100% de heli onder controle.

Zo, realflight g6 is ook zo net geinstalleerd.
 
Wist ik wel ;)

Realflight G6 zou veel belovend moeten zijn aangezien er veel top piloten aan meegewerkt hebben, ben benieuwd wat je er van vind.
 
Back
Top