beginner crash, illegaal op vliegclubterrein

Ik heb toch ook al die 'arrogantie' ervaren bij clubs. Niet leuk dat toestellen zoals een Easystar en parkzone warbirds afdoen als pure rommel. Toch beetje spijtig want zijn hele leuke dingetjes om te leren vliegen.
Clubs hebben voor- en nadelen, net zoals met alle dingen in het leven.
 
Ja dat heb ik toevallig in Belgie ook eens gehad dat men zeer neerbuigend over "piepjes" sprak en het meer als speelgoed afdeed. Een kennis was gelijk genezen van zijn wens om bij een vliegclub bij hem in de buurt te gaan want het moest minimaal een kist van 800 euro zijn om een beetje te kunnen vliegen.

Ik moet zeggen dat dit gelukkig bij de club waar ik vlieg niet zo is. Daar vliegt eigenlijk alles, van een depronplaat met een motortje erop tot de grote 3D kisten. Natuurlijk heeft iedereen een mening over leren vliegen, ik kan best begrijpen dat sommige leraren liever gelijk een aileron trainer aanraden. Maar dan is het nog altijd de toon waarop iets gezegd wordt he. En dan hoeft het niet eens een apparaat van 800 euro te zijn.
 
Back
Top