Ik heb ook mijzelf leren vliegen. En daarna jaren alles alleen gedaan, op dezelfde manier als jij.Het uitvoeren heb ik allemaal "zelf" gedaan, van begin tot eind.
........
Voordelen heeft het ook want je leert ook door zelf te zoeken en uit te vinden.
Maar de echt grote stappen ben ik pas gaan maken toen ik bij clubs ging vliegen. En wedstrijden ging doen. Je steekt ontzettend veel op van de kennis en ervaringen van anderen. Ik ben nooit opdringerig of betuttelend benaderd door die anderen, heb wel enorm veel gezien en gehoord. Dat gaat veel beter dan via het internet. En daarnaast is het heel gezellig. Ik ben geen clubmens, ga ook niet naar bouwavonden maar op het veld leer ik enorm veel. Onder andere van mensen als Dickie.
Als ik jou was zou ik het gewoon eens proberen, een aantal mensen heeft je al hulp aangeboden. Kun je lekker met je Corsair aan de slag
