Beginners vragen RC Truck 1:14 Tamiya

  • Topicstarter Topicstarter RC bouwer
  • Startdatum Startdatum
Tamiya scania te koop

Heeft er iemand misschien interesse in een Scania 1:14 van tamiya?
ik doe hem namelijk weg omdat ik verder wil gaan met mijn Volvo.
en daar heb ik weer geld voor nodig.

alleen de Scania is te koop geen zender ontvanger als je die er wel bij wilt word het wel wat duurder.

[mod]

Doorverwijzing naar Marktplaats is niet toegestaan, link verwijderd.
Zie de regels en voorwaarden van het MBF forum.
Je kan de kan Scania Te Koop aanbieden in het verkoop/Te Koop rubriek

[/mod]
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Hoi,

Ik zet atijd alles in de grondverf / primer.
Dat zorgt voor een goeie grip voor de lak laag en het staat mooier ook als de lak er overgaat.
wat ik altijd doe is :

Ik was de onderdelen even met water droog het het spuit er primer er over heen.
Dan ga ik het lichtjes op schuren en dan zie je al meteen dat dat er soms kleine putjes in zitten ( bij sommige ) en dan spuit ik hem weer in de primer zodat je de putjes hebt opgevult.

Daarna ga ik hem een paar keer ( beetje bij beetje ) met de lak over heen.

Ik heb zelf nog nooit blanke lak er over heen gespoten.
Ik heb het 1 keer bij een 1/24 kitje gedaan en het was een troep .. alles volgens de regels gedaan het zelfde merk spuitbussen maar het werd helemaal niets. ) 2x toe al :evil:

Maar ik laat mijn wedico volvo cabine eens lekker verwenen door hem te "laten" airbrushen 8) :P

en door wie laat jij de airbrush doen ?
ik zoek ook iemand met heeeel veeel ervaring
 
Hoi truckers.

Even een vraagje: hebben alle tamiya trucks het zelfde chassis en assen of zijn er verschillense typen chassis en assen.

Groeten Johan
 
De Tamiya bouwpakketten hebben allemaal dezelfde assen. Chassis hebben allemaal dezelfde logica qua gaten. Europese chassis (MAN / Scania / Mercedes / Volvo) zijn identiek.
 
Bij iedere truck van tamiya,is een goede beschrijving en het bouwproces is bijna bij elke truck het zelfde.Alleen zit tussen de diverse trucks een prijs verschil.
 
He, Johan is op zoek naar truck info, het is gelukt!!!! :koud:

Je bent altijd welkom in de achterhoek he ;)
 
Heey Rolf!

Ik moet eerst wel mijn series 3 afmaken hoor. Dus het duurt nog wel even, maar ik vind het wel leuk om alvast even informatie in te winnen.
Door die creaties van jou krijg ik ook zin in het bouwen van een vrachtwagen;)

Groeten Johan
 
Hallo, ik ben nieuw hier. Heb voor het eerste een RC truck gekocht. Mercedes 1851 Black edition. Ben benieuwd of het allemaal gaat lukken dus eventuele tips zijn van harte welkom.
 
Hallo, ik ben nieuw hier. Heb voor het eerste een RC truck gekocht. Mercedes 1851 Black edition. Ben benieuwd of het allemaal gaat lukken dus eventuele tips zijn van harte welkom.

Hoi Peter. Heb dezelfde truck gekocht eind januari, ook als eerste project. Heel goed zelf te doen en vooral ontzettend leuk. Heb een topic aangemaakt voor mijn bouw verslag. De handleiding is perfect en heb filmpjes op YouTube gezien van ‘Hobby Concepts’ voor de bouw van de versnellingsbak.

Een paar zaken die ik niet verwachtte mr oplosbaar zijn: zo moet je zelf gaatjes maken aan de voorkant vd cabine om onderdelen te monteren. En er moeten onderdelen van de cabine gelijmd worden (ik dacht dat alles geschroefd zou worden).
Verder heb je verf nodig voor diverse onderdelen zoals het interieur maar ook de achter verlichting. Kortom: met alleen het bouwpakket ben je er nog niet maar ontzettend gaaf als hij gebouwd is en rijdt! Begin binnenkort aan een trailer.
Succes!
 
Hallo, ik ben nieuw hier. Heb voor het eerste een RC truck gekocht. Mercedes 1851 Black edition. Ben benieuwd of het allemaal gaat lukken dus eventuele tips zijn van harte welkom.


Hallo Peter,

Welkom op het MBF Truckersforum.

Veel kijk, Lees en Bouwplezier gewenst.
 
Back
Top