J
JiB
Guest
<tongue in cheek>Ja maaar! die is vast niet getuned op europese stroom! Of anders gebruiken ze mindere kwaliteit onderdelen waardoor je accus zullen onploffen en je huis afbranden!!!!!. Als je niet genoeg betaald hebt, dan neem je de hobby niet serieus!!! </tongue in cheek>Ik doe het al een tijdje hiermee:
![]()
Wat nou peperdure euro merken... Mijn bamihap doet het net zo goed voor de helft van de poen!![]()
Het mooie is wel dat die lader van jou eigenlijk 4 keer zo'n gewone 4 knops lader in zich heeft, inclusief lcd en 4 knopjes. Ik ben benieuwd of er dan nog wel de normale printjes in zitten, of dat ze daar toch zelf iets voor gebakken hebben?
Anyways, ik gebruik een imax B6, gevoed met een oude laptop voeding. Doet zijn werk naar behoren, dus goed genoeg voor mij. De 'beste' lader wil ik eigenlijk niet eens hebben, want daar betaal je dus ook de hoofdprijs voor, en aan opschep-materiaal heb ik ook geen behoefte.
Laatst bewerkt door een moderator: