Black Horse piper electro

Alleen als de " gurtmäss " onder 3 meter is.

Anders komt er 20€ " sperrgut " bij .

Gurtmäss is 1x de lengte van het paket + 2x de breedte + 2x de hoogte.

En daar zit je met een ARF heel snel aan.

Mvg Johan

Ps: en z.zt. nicht lieferbaar betekent dat ze ze nergens kunnen bestellen .
 
Ok bedankt Johan.
Piper is nog niet voor meteen eerst komt die Edge aan de beurt.
Maar ik moet wel weten welke setup erin zou moeten komen zodat ik ze samen met de delen van mijn edge kan bestellen.
 
@Plotterwelt,

Even off topic;

:confused: Waarom reageer je zo zuur? :confused:

Je hebt inderdaad 1 punt ik heb mij 14 eurotjes vergist in het prijsverschil (ik heb er namelijke een paar maanden geleden wel 75 euro voor betaald). Verder kan ik het ook niet helpen dat ik gewoon netjes geholpen wordt bij Staufenbiel en ik vind 9 euro (heb ik betaald voor de verzending!) niet een te gek bedrag voor de overgens snelle verzending (meestal heb ik mijn spul binnen 2 dagen in huis!). Het niet in huis hebben kan uiteraard ook bij andere (internet) winkels voor komen. Verder zijn we allemaal op zoek naar goede spullen met een zeeuws meisje achtige prijs.(ons ben zunig)

Verder no hard feelings natuurlijk, iedereen moet de gewoon doen wat hij wilt wij geven slechts een 'eigen' mening. En wat betreft het topic, ik hoop dat de starter een goed mooi vliegtuig vind!

Groet, Aad.
 
Laatst bewerkt:
Bedankt NPS

Het gaat nu toch die van 1.8 meter worden omdat daar ook een steun bijzit voor electro komt lekker uit :)
Blijf bij de eerste keuze. 1.8 M

Setup ?
Liefst 3cell maar alst nie anders kan 4 cell (is voor brevetvlucht en schaalvlucht)
 
Laatst bewerkt:
Helaas is het garanderen van een goede setup niet zo gemakkelijk en is afhankelijk van veel parameters. Er zijn daar Faq's over en die zou ik eens goed doornemen. Bijvoorbeeld http://www.wattflyer.com/forums/showthread.php?t=27019 De motor in combinatie met een 12x6 die ik noemde in mijn vorige post gebruik ik op een fourstar 40 en heeft meer dan zat vermogen, wellicht is deze ook goed bruikbaar op de genoemde piper.

groet, Aad
 
Laatst bewerkt:
Ik heb eens uitgerekend =

14.8 V x 50 AMP = 740 Watt

En piper heeft +- 100 Watt p/kg nodig

Dus zit ik met deze setup toch redelijk juist ?
 
Ik zou mij eerst afvragen wat voor prop bij hoeveel toeren? Daarna met propcalc uitrekenen hoeveel watt je nodig hebt dan daarna is het de kunst om er een zo geschikte motor erbij te zoeken. En dat is niet altijd even gemakkelijk. Veel zoeken en kijken wat je collega modelbouwers gebruiken.

Succes Aad.
 
Een Piper heeft 100 Watt per kilo nodig. Waarvoor??? Om te vliegen? Of om een grondstart te maken?

Mijn 3 kg zware Goldberg Piper vliegt met 6 A123 cellen. Dat is een nominale spanning van 18 Volt. Op vol vermogen is het stroomverbruik 40 Ampere. Dat is een vermogen van 640 Watt. Maar bij 10 Ampere vliegt het toestel normaal horizontaal. Dat is slechts 160 Watt. Dat extra vermogen heb je alleen nodig bij speciale verrichtingen, zoals een grondstart. En of dat nou 100 Watt meer- of minder is maakt ook niet echt meer uit.
 
Nu NPS omdat jij ervaring hebt met deze kist, maar op A123 cellen vliegt.
Kan jij me dan niet zeggen welke setup ik moet nemen ?
Op Lipo wel.

Die 100 Watt stond bij het linke van Blaauwen.

Gr
 
De Mijn Goldberg Piper vliegt met 6 in serie geschakelde A123 cellen met een capaciteit van 2300 mAh. Dat staat ongeveer gelijk aan 5 Li-Po cellen. Gebruik bij gelijk vermogen liever een hoge accuspanning met een lagere stroom dat een lage accuspanning met een hoge stroom.
De motor is een Robbe Roxxy 4250/07 (gewoon in Nederland bij de modelbouwhandel gekocht voor een redelijke prijs) met een 12 x 6 APC prop. De regelaar was een goedkoop 70 Ampere exemplaar. Deze is kort geleden vervangen door een Castle Creation Ice regelaar.

Grondstarts gaan met dit toestel en deze aandrijving probleemloos.

De Goldberg Piper heeft een spanwijdte van ca. 2 meter en weegt ongeveer 3000 gram.

Deze combinatie kan, lijkt mij ook in jouw Piper.

Mijn Piper is het groene exemplaar in het midden van de eerste foto in bericht 79 in onderstaande link:

gesloten-6
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Een regelaar kies ik altijd flink zwaarder als de maximale stroomsterkte die de motor vraagt. Zowel in prijs als gewicht maakt dat meestal weinig uit.
 
Back
Top