Blue Phoenix (bouwverslag!)

Nick zei:
Hallo vw4style,

Ik zie dat je er geen gras over laat groeien !
Je plakt stevig door.

Ik zou voor die ronde motorspant gaan, dan kun je de neus wat mooier rond schuren zodat de spinner mooi aansluit.

Succes met de bouw.

Grtz,
Nick

Hoe kan ik dan zorgen dat de ronde spant goed aansluit op de neus? Neus is van voren vierkant en het schot rond!
 
Tja, er waren toch mensen hier die een afgebouwd model konden bekijken?

Als ik het zo zie dan is die ronde spant altijd te groot, die vierkante lijkt netjes in de romp te passen.

Kan het zijn dat het de bedoeling is dat die vierkante romp wordt opgedekt met dikkere balsa beplating (5mm of zo) en dan rondgeschuurd, zodat die ronde motorspant voorop (op de vierkante) past?
Want die ronde kan alleen maar passen als de romp op de een of andere manier dikker wordt.

Leest Nick nog mee? Misschien kan die nog eens goed het toestel van z'n vader bekijken. Als hij niet reageert kan je 'm PB-en.

Bart
 
Bouw van de romp is ook begonnen

2002624792207921821_rs.jpg


(kan iedereen een dremel aanraden trouwens)

afdekkapje voor bij de accu stekker en regelaar te komen

2002693644712402385_rs.jpg


Stabilo is ook al gemaakt en geschuurt.

Gr
 
heeey, vw4style

gefeliciteeerd dat hij af is:)
ziet er goed uit:P
veel vliegplezier ermee:)

gr sven
 
Thanks Sven, ben alweer naar een volgend project aan het kijken. dit keer een met rolroeren, dus mocht je nog leuke ideeen hebben!! :D

Gr
 
heeey,

okeee leuk...
ik heb mijn ideeen op vw4style
maar misschien anderen nog:)

haha

gr sven
 
eey,

ik weet geen sites meer waar je nog modellen kan vinden.
Maar nog veel succes met het verder zoeken;)

Gr, Sven:D
 
Back
Top