Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Oh en de prop is kapot....
Nee, dat was het zeker niet. Dat zou bij het taxiën gelijk mis zijn gegaan . We hebben net voor de start ook de trim goed gezet en die werkte de normale kant op.Ik zou bijna zeggen dat het hoogteroer verkeerd om werkte!?![]()
Nee, dat was het zeker niet. Dat zou bij het taxiën gelijk mis zijn gegaan . We hebben net voor de start ook de trim goed gezet en die werkte de normale kant op.
Nee, er was een nieuw servoheveltje op gekomen.
Een andere mogelijkheid is, dat het voorste kabine spant gescheurd was, waardoor de instelhoek van de vleugel plotsklaps groter werd.
Net kwam Arjan nog even iets lenen. Hebben samen nog even gekeken naar de ravage. 1 ding is zeker: de rechtervleugel moet ik geheel opnieuw maken. De ribben van de D-box zijn ter hoogte van de liggers compleet doormidden en de ligger zelf is iets verder totaal afgebroken.