F3K-wedstrijd Swalmen op zondag 16 september!!!

Ik kom helemaal niet voor in de lijst?
Heb me deze keer toch echt op tijd ingeschreven.

Hoorde van Jorn dat er weer een chinees aan te pas komt.
Bij wie moet ik me daar voor inschrijven?
 
Hee Arie, Ik weet niet waarom het wegvalt, misschien moet ik je naam even opnieuw in de lijst zetten. Maar ik reken wel op je. Ik zal doorgeven dat je ook meegaat naar de Chinees.
 
Morgen, zaterdag, vertrekken Robert, Rob, Arnold en ik al naar Swalmen. We gaan smiddags bij de Stootkop vliegen en in de buurt op een camping overnachten.
Nog meer liefhebbers??
 
Morgen, zaterdag, vertrekken Robert, Rob, Arnold en ik al naar Swalmen. We gaan smiddags bij de Stootkop vliegen en in de buurt op een camping overnachten.
Nog meer liefhebbers??

Wij nemen de camping die "Boerderijcamping aan de grens" heet. Zit aan de Bosstraat op 2 km van het veld, zeer aan te bevelen.

Loet
 
Laatst bewerkt:
Ik wacht nog op een vertrektijd vanuit Zuidlaren :-)
Het zal pas in de eerste helft van de middag zijn verwacht ik
 
Heren piloten,

vandaag contact gehad met jorn en hebben besloten om de wedstrijd om 10:00 te laten beginnen vanwege de drukte. briefing om 9:30/9:45.

Er zal zondag tussen de middag soep en een broedje knak te krijgen zijn in de kantine.

Voor de mensen die morgen al naar het veld komen, na 2 uur is er altijd wel iemand op het veld. mocht je eerder het veld op willen en er is nog niemand.. neem dan even cantact op:
joeri Buil: 06-24426631

Tot zondag..

Gr "De Stootkop"...
 
Hoe is de wedstrijd gelopen?
Henk
Alex 1e, om misverstanden te voorkomen laat ik de rest ff weg, ik ga ervan uit dat de standen binnenkort worden gepost.
Geweldige dag weer, super weertje, fijne organisatie en een spannend veld omringd door bomen. Helaas heb ik links en rechts wel wat dlg's zien verdwijnen tussen de bomen....Gelukkig bood de bomendokter uitkomst:D Dezelfde bomen zorgden soms voor momenten waarop mensen uit hun stoeltje kwamen om te kijken ''of ie t wel haalt'', sommigen wel ,door tussen de bomen door te vliegen!
leuk deelnemersveld, ik denk zo'n 29 man en bij de mini's 6, uiteraard met bijbehorende gezelligheid.Kortom, voor mij een perfecte afsluiter van dit seizoen, zeker met ons bezoek aan de plaatselijke wokschuur ter ondersteuning van de f3k vergadering een heerlijke dag om in de winter op te kunnen teren tot het nieuwe seizoen!
Groeten.:cool:
 
De officiële uitslagen laten helaas op zich wachten.

De reden:
Van de eerste 3 rondes F3K hebben we geen scorebriefjes meegekregen.
Het vermoeden bestaat dat die ivm de pauze even veilig zijn opgeborgen en later niet meer bij de rest zijn bijgevoegd.

Geen paniek, Peter Aanen blijft kampioen!!!

Loet
 
Deze Heertjes hadden het ook erg naar hun zin. Algauw werd na bestudering van de pappa's de welbekende tiplaunch nagedaan!:D:D:D
Kortom; The future of DLG!
full
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Niet vergeten dat we er weer een aantal piloten met brevet erbij hebben.

Jeroen, Jasper, Frans H, Vincent, Daniel, Bastiaan en Dennis hebben het oh zo gewilde papiertje kunnen bemachtigen.

Mannen alle gefeliciteerd.
 
Back
Top