FPV Bouw Protech-Voyager na Crash Clouds-fly

Neeeeee ik hou van lange filmpjes.
Dat filmje is nog van vorig jaar.
Ik kwam er niet aan toe om die te bewerken.

Vandaag heb ik gevlogen met mijn Nieuwe Cardinal swiss air.
De voyager had een servo stuk dus.
Het vloog wel anders en minder stabiel.
Een zender met de helft minder vermogen maar toch weer de 1000 meter uit de kast gehaald.


3019_m.jpg


Deze heeft ook pan/tilt
Ik ga er nu een filmpje van maken.
Verder heeft Robert nog met mijn Inverted Vee antenne gevlogen op zijn kist.
We hebben er gelijk 4 besteld.
Hij was er zo van onder de indruk van die inverted vee antenne.
Ga nu ff editen.

Latersssssss
 
Wordt tijd voor nieuwe lipo's die kist trekt je lipo helemaal tot 10.6volt tijdens het draaien. Lijkt of op lipo's met een te lage c waarde of gewoon oude lipo's.
 
Dat valt wel mee toch? Hij staat een mooie lange tijd op 11v.

Roel goed man. Ik vind het wel wat hebben dat neusje zo:), alleen is dit met die Killercam ofniet?
Robert, vertel eens over de inverted Vee, zwaar onder de indruk!?
 
Bij het opstijgen trekt hij rond de 18A het voltage zakt daar meteen in tot 10.6v Pas bij het einde als hij 2-3A trekt komt het voltage weer tot 11v.
 
Robert, vertel eens over de inverted Vee, zwaar onder de indruk!?

Yup, ik ben helemaal overtuigd van de inverted V antenne, we hebben er 4 besteld. Eerst vloog Roel met een omni en hij schrok van de storingen in zijn beeld. Ik zei tegen hem: Roel je moet een LC filter voor je videozender plaatsen. Maar Roel was van andere mening. Ok, hij verwisselde de antenne voor een inverted V. Nu had hij geen problemen meer. Ik heb mijn tracker mee laten draaien en ik kon precies het resultaat zien. Ik heb een diversity op mijn tracker zitten en normaal switch die als een gek tussen de 2 ontvangers. Nu ineens niet! Kan ik die antenne ook even op mijn kist plaatsen? Ja hoor..dus dat gedaan. Wat een MEGA verschil!!!! Hoewel ik altijd een goed beeld dacht te hebben kon het toch 80% beter! Echt waar, helemaal in de wolken natuurlijk want dit had ik nooit verwacht.

Voordeel is dat als je van je weg vliegt en tegen je einde van je bereik zit en het beeld slechter wordt dan kan je nog altijd weer goed terug vliegen omdat de antenne zo geplaatst moet worden dat je beter ontvangst terug krijgt dan van je af. (door de V) Ook in het bochtenwerk krijg je nagenoeg geen glitches door polariteits problemen.

Tenslotte kan je het altijd beter zoeken in je antennes dan in je vermogen e.d.

MVG. Robert.
 
Kan je misschien een foto maken hoe je de antenne op je vliegtuig hebt gemaakt. Dat vindt ik het grootste probleem.
 
Zo ik heb weer een aantal upgrades en een downgrade uitgevoerd.

Ik een nieuwe eneloop accu gekocht en deze in de DX7 gezet.
De oude accu heb ik in de mc16 gezet.

Ik heb de frsky ontvangers in de voyager en cardinal gebouwd.
aangezien de mc 16 maar 1 profiel heeft hoef ik gelukkig maar 1 kanaal te reversen als ik wissel van kist.

Verder heb ik 2 nieuwe grotere servo's op de rolroeren van de voyager gezet.

De spartan auto pilot heb ik verwijderd.
Het was leuk voor een test maar niet voldoende met wat ik er mee wil.
Ik hoop dat Sander binnenkort met het RTH systeem komt.
 
Beste Roel,
heb jij nog foto's van de clouds-fly, waarbij je ziet hoe alle electronica zit ingebouwd ? Ik heb zelf ook een clouds-fly en begin net met FPV (na jaren gewoon model gevlogen te hebben) maar kom gewoon ruimte tekort in dit vliegtuig voor alle electronica
 
Firehenk,

Hier twee AXN Floater Jet's (Cloudsfly) die ik gebouwd heb:

RC Groups - View Single Post - Show us your plane! (Part 2)

[96058] het-grote-fpv-first-person-view-draadje-170

Met vriendelijke groet,

Sander Sassen
ImmersionRC - Real Virtuality

Sander,
Bedankt. Ik heb je bouw projecten bekeken. Ziet er geweldig uit. Ik hem mijn zwever nu ook wat aangepast en ik hoop dat dit morgen tot goed resultaat leid.
Als alles beter goed werkt, dan ga ik me eens verdiepen in een tracksysteem... Uiteraard met jouw electronica.
Mijn EZosd werkt nu trouwens goed na de update. Heb er nu een 2e bij voor een ASW 28 zwever. Deze ben ik nu aan het verbouwen voor FPV
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Hallo,

Heb mij toch maar een Protech Voyager aangeschaft nadat mijn Cloudsfly van ellende en teveel apparatuur bijna uit elkaar viel.
Heb er nou 1,3 ghz vtx op zitten, EZOSD voor de antenne tracker en UHF van Scherrer, en ben nou van plan om es wat meer longrange te gaan.

Ideaal vliegtuig om alles mooi in de romp weg te werken.

Hierbij wat foto`s

full


full


full



Gisteravond de maiden gehad, was eerst van plan om te vliegen zonder fpv maar door het weer toch maar alles erop gebouwd.
De cam is een DX 201 DSP en het is opgenomen met de Jetview mini dvr

Eerste stukkie wat aan het trimmen maar daarna vliegt hij mooi en rustig, eerst op zicht gevlogen en daarna op het schermpje van mijn grondstation

 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ziet er netjes uit Menno!

Ik heb heel wat Voyager's versleten, prima kist, beduidend beter dan een Twinstar.

Met vriendelijke groet,

Sander Sassen
ImmersionRC - Real Virtuality
 
Ziet er heel netjes uit!
En ook mooi filmpje, perfect beeld!

Hoe heb je dit geüpload naar youtube? Is upscaled zo te zien, omdat je ook in HD kunt bekijken. Ik heb nu ook de Jetview, perfect ding!
 
Ziet er heel netjes uit!
En ook mooi filmpje, perfect beeld!

Hoe heb je dit geüpload naar youtube? Is upscaled zo te zien, omdat je ook in HD kunt bekijken. Ik heb nu ook de Jetview, perfect ding!


Heb hem ingekort met windows live movie maker en met opslaan gekozen voor "aanbevolen voor dit project".
Maar de ingekorte versie was al groter dan origineel, dus zal wel upgescaled zijn denk ik.

Maar de DX201 scheelt ook een stuk denk ik, het was vrij donker in de lucht maar de camera pakt hem mooi op
 
Back
Top