Als deze info uit Futaba-folders komt, geloof ik deze direct..., als deze uit andere bronnen komt heb ik twijfels. Een foto met een 72MHz module moet natuurlijk niet als bewijs gaan dienen; er is niet voor niets een TW-module voor zowel de 35 als de 40MHz ontwikkeld, specifiek voor FF9.
Of er in Europa ooit FF9-zenders uitgeleverd zijn met TP-modulen durf ik uiteraard niet met zekerheid te zeggen, ik zal dat eens navragen.
Laat ik nogmaals stellen, dat FF9-bezitters met TP-modulen zich nu niet direct ernstig zorgen moeten maken. Als ik had geweten, dat mijn zijdelingse opmerking commotie teweeg zou brengen had ik deze niet gemaakt: erg veel verschil kan er niet zijn, men blijft zeker binnen de wettelijke normen.