Geen raad meer

wat is dat dan Richard heb je de vibo van je vrouwtje gesloopt :lol:

dat gele geval met nopjes :cool:

Haha nee ;) Was Zn iets weet nie hoe het heet presies, maar t werkt wel ;)
abebyrat.jpg
 
wat is dat dan Richard heb je de vibo van je vrouwtje gesloopt :lol:

dat gele geval met nopjes :cool:

Gelukkig maar dat het niet goed tegen Jello werkt, anders waren er straks een hele zooi boze vrouwen:D:D

On topic: klinkt alsof je motoren ook niet echt heel soepel lopen, heb hetzelfde op mijn tricopter met goedkope motoren. Krijg daar ook met geen mogelijkheid jello uit (ondanks alle props tot in perfectie gebalanceerd met een dubro balancer én de motoren ook nog eens op alle mogelijke manieren gebalanceerd....). Als je eenmaal 't verschil ziet (en vooral hoort!!) met betere motoren gaat er een wereld voor je open. Wat niet wegneemt dat het zo goedkoop mogelijk bouwen ook een sport opzich is en voor niet film platformen hartstikke leuk en goed kan vliegen! Oók voor FPVén met boardcam (want daar geen last van jello omdat het een andere film techniek betreft).
 
Hahah :D maar heb de qaudje helemaal uit elkaar gehaald en bezig met opbouwen ;) en vanmiddag nog bij bouwmarkt voor schuim en soldeerdraad, want dat raakt snel op bij mij :P hoop straks te kunnen testen al
 
Wel al een wereld van verschil hoor je nieuwe filmpje met hover binnen in huis!! Klinkt nu ook veel beter dan in je andere filmpjes! Toch onbalans bij je motoren dus doordat er speling zat bij je props!
 
Back
Top