Beste Martin,
Thanks voor je hulp, maar ik heb inmiddels al een plannetje. Alleen vraag ik me af of het goed gaat werken.
Op internet (vooral rcgroups) lees ik veel berichten dat het niet goed is om meer dan 100mw input in de booster te doen. In het boekje staat ook dat dit het maximale input power is.
Nu gebruik ik mijn spektrum dx6i met de US instelling, dit betekent 200mw output. Verder heb ik nog twee instellingen, EUR en FRANCE. Beide zijn 100mw, maar de franse heeft iets minder kanalen ofzo. (het fijne weet ik er niet van)
Ik heb gelezen dat er toch nog mensen zijn die kampen met fails en signal losses, ondanks dat ze de EUR 100mw stand gebruiken. Hij wordt hier vaak erg warm.
Ik zal dus de EUR stand gebruiken, zodat ik in ieder geval niet meer dan 100mw aan de amplifier geef.
Maar, ik zat te denken, wat nou als ik de amplifier met 5 volt voed, ipv de (volgens het boekje) aangeraden 6 volt? Zou dit een gunstig effect hebben?
Alvast bedankt!